Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ő narcisztikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő narcisztikus, irányító lány volt?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre így utólag, hogy a volt kapcsolatomban a barátnőm eléggé irányító volt. Ha vettem magamnak valamit, igazából bármit, egyből szóvá tette, hogy minek kellett az nekem, és miért nem neki vettem inkább valamit abból a pénzből. Mindig, mindent én fizettem, sokszor vettem neki ruhát, telefont, az egyetemi tanulmányait is fizettem, a számláit stb...ő nem dolgozott.

Ha nem fizettem semmit, akkor veszekedett velem, olyanokkal bombázott, hogy miért vagyok ilyen csóró, skót vagyok stb.

Vita közben is, ha nem neki volt igaza, akkor jött a sértődés a részéről. Volt egy furcsa eset, amikor nem tudtam vele találkozni, mert a haldokló rokonomhoz kellett vidékre utaznom, hogy elbucsuzzak tőle. A lényeg, hogy elmeseltem neki, hogy mit mondott és mesélt nekem....hogy mindig hallgasd meg a másik oldalt, mindig figyelj a nőkre, stb....fiatal voltam még nagyon ekkor (fejben) a végére meg az kerekedett ki az egészből, hogy ő ezeket pontosan tudja, meg érti is, amit a haldokló rokonom mondott nekem, és hozzátette azt, hogy "és én nem is haldoklom, de így is tudom"...nem tudom, hogy értitek e, érzitek e a dolog súlyát, hogy azért önmagában ezzel is atlépett egy lélektani határt...nem, hogy még a viselkedésével.


Szerintetek ő milyen lány lehetett? Én nem tudok pártatlanul nézni/szemlélni, mert szerettem és elfogult vagyok/lehetek.


2023. jún. 14. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irányítónak irányító, de ne égessük már magunkat azzal, hogy mindenkit nárcisztikusozunk, akinek nem bírjuk a pofáját. Nem kell személyiségzavarokkal diagnosztizálgatnod, hogy elmondhasd róla, hogy egy gyökér.
2023. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatnám az ő verzióját is a dolgokról.
2023. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Aki nem tart attol hogy elveszít szerintem utál. Nincs ló alapon vagy neki szerintem csak.

Egy olyan pasi mellett nagyban visszavenne meg átmenne alázatosba akiert összeteheti a kezét is.

2023. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint repkednek a diagnózisok. 1-es, ment a zöld gomb. Nem kell játszani a szakembert, elég ha annyit mondasz, hogy utálod mert egy f.szkalap.
2023. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. Na ez meg egy hatalmi játékos. Tudod kicsoda menjen neked alázatosba?


...

2023. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Az életed egyik legnagyobb áldása, hogy ettől a kártékony embertől a lehető legtávolabb kerültél.

Nem csak a nárcizmussal van komoly problémája az illetőnek.

2023. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szóval kitartottál egy büdös k.-t. És ez most kezdett el zavarni... Ahan...
2023. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!