Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire változik meg az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változik meg az aki irányító ellenőrző típus, mennyire van jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen párod, mennyire toleralható ez?
2018. okt. 30. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmennyire, ez idővel csak egyre rosszabb lesz és az ilyen általában egyre több mindent enged meg magának. Az pedig, hogy kinek mennyire tolerálható a dolog, már egyénfüggő, számomra pont semennyire, össze se jövök egy ilyen jellemű emberrel vagy ha a kapcsolat alatt derül ki, akkor ott van vége az egésznek részemről. Többre becsülöm magam annál, hogy egy ilyen elcseszett, önző, beteg alak csicskája legyek.
2018. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen emberrel vagy folyamatos veszekedés lesz a kapcsolatból, vagy folyamatos alárendelődés. Vagy az, hogy a folyamatos veszekedés végén megtör téged, és onnantól alárendelődés. Egyéb verzió nem nagyon van.
2018. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy milyen mértékben az. A párom eléggé irányító. Ellenőrizgetni nem szokott, de elég sokat csattan fel. Számomra ez abszolút tolerálható, de volt már, hogy egy erősebb hozzászólásakor láttam másokon, hogy nekik ez már sok lenne. Ő ilyen,nem változik, de engem ez nem zavar. Nem bántani akar, egyszerűen csak megszokta, hogy irányít és ha túl lő a célon azért előbb-utóbb bocsánatot kér, illetve tud nagyon kedves és segítőkész is lenni. Sőt! Nyilván ha folyamatosan ellenőrizne is, és indok nélkül kiabálna, végtelenül önző lenne, nem maradnék mellette. Szóval szerintem nem baj, ja valaki irányító típus, de az észszerűség határain belül.
2018. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval szerintem nem baj, ja valaki irányító típus, de az észszerűség határain belül."


Csak azt nem ártana még emellett megemlíteni, hogy az ilyenek vannak sokkal-sokkal kevesebben azokhoz képest, akiket semmiféle észszerűség nem korlátoz.

2018. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, Teljes mértékben igazad van. Csak arra szerettem volna utalni, hogy nem kell egyből szakítást javasolni, leírni a másikat mindennek. Minden a mértéktől és a két embertől függ.
2018. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell egyből ... leírni a másikat mindennek"


Én ezt nem tettem. Csupán a kapcsolat lehetséges kilátásait ecseteltem. Amire statisztikailag jóval nagyobb az esély, mint arra, amit te leírtál saját tapasztalatként.

Egyébként is, szerintem olyankor, amikor valószínű, hogy potenciális veszélyben van a kérdező, szerintem bármi olyat javasolni, ami eltávolítja őt attól, hogy elsődlegesen a saját maga megvédésére gondoljon.

2018. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Mikor fogjátok már fel hogy az ember nem változik?!
2018. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változni,nem fog! Te tudsz hozzá alkalmazkodni.

A kapcsolat,addig fog tartani,amíg tűröd.

2018. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mindig ilyen negatívan áll hozzá mindenhez.Szereted? Szeret? Lehet ellenőriz,mert ilyen.Az én pasim is ilyen volt.Most is ilyen,de közel sem annyira mint a kapcsolat elején.Nincs mit titkolnom,mondtam is neki,egyre jobban bízik bennem.Mikor ilyen kitörései voltak,nem magyarázkodtam,hanem szépen elmondtam,hogy nem normàlis a viselkedése,nem vagyok a tulajdona stb.
2018. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!