Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadhatónak tarjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadhatónak tarjátok a párotok messenger üzenetei elolvasását?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 07:59
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert ez az ő privát szérája.
Ha nincs miit titkolnia miért ne?
51 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Körülményfüggő. Abban az esetben, ha nincs semmi olyasmi, ami megcsalásra utal, szerintem nem kell elolvasni, max ha ő mutatja meg.


Megcsalás gyanúja esetén se ezzel kezdenék, viszont akkor már nem csak fekete-fehérben kell gondolkodni. Gondoljunk csak a rendőrökre, akik lehallgatnak, vagy megfigyelnek hónapokig. A jónak vélt szándék miatt elfogadható, csak hogy az erkölcsi rendet fenn tudják tartani. Ahhoz, hogy a saját körödben a saját erkölcsi rendedet fenn tudd tartani, bizonyíték gyűjtéshez már nem tudnám ennyire egyértelműen elítélni.

2023. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Mi nem szoktuk soha egymás üzeneteit olvasni, de ha bármi lenne, én szívesen odaadom a telefonom, hogy megnézze.

Szerintem egy kapcsolathoz hozza tartozik a bizalom, nekem nincs mit titkolnom a párom előtt, nem is zavarna, ha egyszer csak elkerné a telefonom. (Nyilván, ha ez rendszeres lenne, az zavarna, mert azt hinnem, nem bízik bennem.)

2023. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Csak ha megmutatja. Kéretlenül nem illik más üzeneteit nézegetni.
2023. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Úgy fogalmaznék, hogy a Messenger üzenetek dugdosása meg törlése nem elfogadható. Remélem, érthető a különbség.


Például a férjem mobilját fel tudom oldani. Amikor vezet, én írok helyette választ a haverjának. Bármikor elvehetem és használhatom, például ha az enyém épp lemerült. Tehát az is lehetséges lenne, hogy átnézem és elolvasom az üzeneteit. De nem teszem, mert bízok benne.

Ugyanez igaz természetesen fordítva is.


Ha vinné mindenhova a mobilt, nem tudhatnám a kódját, elmenne mellőlem, ha valaki írt neki vagy amikor telefonál, és ideges lenne, ha meg akarok nézni benne valamit, akkor fix, hogy én is áttúrnám az üzeneteit.

2023. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Ez csak egyoldalú. Az esetek többségében a nők alanyi jognak , tartják, hogy ellenőrizzék a férfiak telefonját. Fórdítva??? Találjátok ki.
2023. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Beszélgetek egy barátnőmmel, leír nekem bizalmas dolgokat, a párom meg elolvassa... Nem, ez nem így működik. Az egyik barátnőm pl. nemrég a lelkemre kötötte, hogy senkinek ne beszéljek egy komoly egészségügyi problémájáról és én ehhez tartom is magam. Írunk is róla. Senkinek nincs joga beleolvasni ezekbe a levelezésekbe. Ami a páromra tartozik, azt úgyis elmondom, és igen, titkolni fogom a bizalmas beszélgetéseimet másokkal, mert velük szemben lenne tisztességtelen, ha nem tenném.

Akik meg turkálnak a párjuk privát szférájában, azoknak üzenem, hogy a levéltitok az mindkét felet védi: azt is, aki nem a párotok, szóval irdatlan bunkóság, erkölcsileg és büntetőjogilag is aggályos beleolvasgatni mások levelezésébe.

N

2023. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
6-os!! Végre egy normális nő.
2023. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Most a 6-ost miért pontoztátok le? De sok itt a kontrollmániás picha.
2023. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Van egy csomó könyv a polcon, ha unatkozik.
2023. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Én semmit nem titkolok a párom előtt. Ettől miért lennék kontroll mániás ? Nyilván, ha a baratnoim mondanak olyat, amit nem szeretnének, hogy mas is tudjon, akkor megkérnek rá.

De ha a párom mondjuk elkérné a telefonom, akkor miért az együk baratnod chatemet nyitna meg?

2023. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!