Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan áll a családod hozzád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan áll a családod hozzád és a párodhoz/ házastársadhoz?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a családnak választasz meg nem velük élsz de azért szerintem ezt mindenki belül érzi hogy miként reagálnának vagy mi lenne a véleményük egy egy " nagyobb lépésre"


Mert azt szerintem mindenki érzi/tudja h a szülei mit gondolnak a párodról.


Pl eltűrik miattad, de nem tartják sokra vagy hozzád valónak igazán de miattad elfogadják.


Vagy épp nem értik miért vagy vele mert totál mások vagytok


Vagy pont hozzádillőnek tartják okosnak talpraesettnek stb


Vagy úgy törődnek vele is mint veled gyerekükként.


Na ezekben a helyzetekben mennyire fontos mit gondolnak mondjuk ha elmondjátok hogy össze akartok költözni , vagy el akarod jegyezni stb..


2023. jún. 19. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan párom, akit nagyon nem szeretett a családom, mert ők már előre látták, amit én nagyon nem akartam észre venni a rózsaszín köd miatt. Nem mondtak rá semmi rosszat, de azért finoman a tudtomra adták, hogy mellette sosem leszek igazán boldog, mert kívülről látszik, hogy nincs annyira oda értem, mint én érte. Sajnos, öt évig tartott, mire kijózanodtam belőle és feltűnt, hogy csak én küzdök kettőnkért.


Nem sokkal később ismertem meg a párom, akit első perctől nagyon szeret a családom, mert látják, hogy boldog vagyok vele és minden cselekedete arról szól, hogy boldoggá szeretne tenni már nyolcadik éve.


Szerintem ez egy jó hozzáállás, nekem a családom mindig azt mondta, hogy nekik teljesen mindegy, hogy kivel vagyok együtt, a lényeg, hogy boldognak lássanak.

2023. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk abszolút elfogadás volt mindkét oldalon. Anyukám mondta a feleségemnek, hogy ha kell velem szemben segítség, akkor szóljon :D. Ugyanezt mondta nekem az anyósom a feleségemmel szemben :D.
2023. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz téma ez nekem, de nem az én családommal van a baj, mert mindenki szereti, kedvesek vele. Inkább engem nem szeret az egyik testvére, amit hiába nem mond, egyértelmű. De nem velem van baja, hanem hogy elvettem tőle a 0-24ben szolgálatban lévő lelki szemetesét. Iszonyatosan rosszul érzem magam mindennap, hogy van valaki a családjában, aki nem szeret, aki azt kívánja, bár ne léteznék. A szemembe kedves, de igyekszik mindent úgy alakítani, hogy ne kelljen találkoznunk és megsértődik, ha a párom nem veszi fel a telefont vagy nem ír vissza egyből, mert velem van programja. A többi családtagja szeret engem és befogadtak, de félek, hogy nem fog ez működni, pedig házasság és gyerek a terv.
2023. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mindkettőnk családja szeret beleszólni az életünkbe és mindent kritizálni. Nekik az, hogy boldogok vagyunk együtt, az égvilágon semmit nem számít, inkább problémákat generálnak, hogy biztos ez meg az van (teljesen alaptalanul). Az én családom amúgy sokkal elfogadóbb a párommal, mint az övé velem, de mivel neki alapból sincs jó kapcsolata a szüleivel, ezért nem sok vizet zavarnak.
2023. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én családom maximálisan elfogadja és szereti a férjemet.

A férjem részéről volt távolabbi rokona, akik belém álltak. Eltávolította őket az életünkből.

2023. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!