Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs meg a bizalom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs meg a bizalom és sejted, hogy a párod félrelép, akkor sem olvasol bele a párod /házastársad üzeneteibe?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 19:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit átfogalmaztam :-)
2022. máj. 21. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, akkor sem! Ahhoz, hogy egy kapcsolat "megbillenjen", kettő ember kell, - melyek közül legalább az egyik tisztességtelen! Ha a feleségem elkezdene keresgélni, annak az egyetlen oka csak az lehet, hogy nem kap meg tőlem valamit, amit normális embertől megkaphatna.

Őszinte tapintattal övezve nincs semmilyen témakör, amit ne lehetne nyugodtan megbeszélni, megnyugtatóan rendezni!

A kapcsolatok akkor szoktak "megbillenni", ha az egyik partner nem tisztességes a másikkal. Ha valaki t idő alatt nem képes (kiismerni) a párját, akkor a saját felületességének válik elsősorban az áldozatává.

2022. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem. Kérdőre vonom, leülök vele és elmondom, hogy ettől és ettől tartok, ezt és ezt érzem, beszéljük meg, változtassunk, keressünk megoldást.
2022. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyetlen egyszer csináltam ilyet. Fél éven keresztül folyamat éreztem, hogy valami nem stimmel, és ha próbáltam beszélni vele, mindig rövidre fogta. Más dolgokról akár órákig tudna beszélni. Egy este annyira rágörcsöltem, hogy belenéztem. Annyi mindent találtam, hogy másnap kidobtam. Azóta nem kutakodtam, viszont ha előjött az az érzés és a másik nem mutatott hajlandóságot a beszélgetésre, szakítottam, és általában az ilyeneknél derült ki, hogy mással is kavartak.
2022. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha "kutakodsz" és abból derül ki nem kerheted számon mert az nem etikus nem? Meg akkor már nem lesz több infó... Én nem kérem rajta számon, hogy randizik meg az egyik csávó volt is nálunk de elmesél mindent a barátnőjének majd ha történik valami és leirja neki, akkor lehet, hogy lépek ez ügyben... Addig néha informálódok ha nincs otthon de otthagyja a laptopot...
2022. máj. 21. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

"De ha "kutakodsz" és abból derül ki nem kerheted számon mert az nem etikus nem?"


Nagyjából. Ezért sem teszem többet. Hiába van igazad, amiért számonkéred a hűtlenség miatt, ő azzal fog ellentámadni, hogy kutakodtál. Ezt az exem is próbálta kihasználni. Békülni is akart azzal az indokkal, hogy mivel én belenéztem a telefonjába, egyenlően hibáztunk...

2022. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

#6

"mivel én belenéztem a telefonjába, egyenlően hibáztunk..."

Fú basszus! Persze, elolvasni az üzeneteket ugyanaz, mint hazugságra építeni a kapcsolatot és félrekúrni. Pont egy fajsúly. Na hagyjuk a hülyeséget. Szerintem semmi etikátlan nincs a számonkérésben ilyenkor sem. Legfeljebb értelmetlen, mert ilyenkor is tagadni fog még amit csak lehet (szóval őszinte magyarázatot hiába vársz), ráadásul akármi hozzáfűznivalója is van a dolgokhoz, nem számít: ugyanúgy szénné csalt, ezen már nem változtat semmi. Kérdező, neked sem infót kéne gyűjteni, hanem szakítani, mert már így is egyértelmű a helyzet. Feleslegesen kínzod magad.


Ha azt érezném mint a 4-es válaszoló, én is belenéznék. Mert általában ilyenkor van is mit találni, és ő magától úgysem vallaná be soha. De ennyi igazság jár, ezért ha nem adja meg, megszerzem magamnak. Különben sem akarnék úgy távozni, hogy azt vinnyogja utánam, hogy nincs is miért szakítanom, és csak az én hülye képzelgésem hogy megcsalna, pedig ő aztán neeem...

2022. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szakítani nem olyan egyszerű, házasság+2 gyerek, épp ezért nem is kérem számon egyenlőre abból tök nagy veszekedés lenne én a gyerekek előtt nem akarok vele veszekedni, így is van elég probléma
2022. máj. 21. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Egyszerűen építeném a kapcsolatot. Nem azzal fejlődünk, ha a másik adatait szívjuk, hanem ha mint két személyiség kapcsolódunk, megosszuk magunkat egymással.
2022. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!