Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarom, hogy ti mit csinálnátok. A, , volt" párom mondhatjuk úgyis arra kényszerített volna hogy menjek ki külföldre és csináljam neki "azt" pénzért. Csak addig míg egyenesbe jövünk és bele kezdünk valami másba. Szerintetek normális az ilyen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy NEM és azonnal lezárnám a kapcsolatot.
2018. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. Ha akar pénzt akkor menjen ki ő és csinálja "azt" amíg egyenesbe nem jöttök. :)
2018. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Stricinek hivjak az ilyent .. nem te miattad maga miatt mond ilyent hogy neki legyen sok penze. Azonnal elkellene hagyjad !
2018. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Énis igy gondolom ahogy ti :)
2018. márc. 5. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:
A pasim nem kérne tőlem ilyet
2018. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és még a legtutibb hogy addig jó voltam neki jött hozzám mikor megmondtam hogy nem megyek akkor mindenhonnan letiltott gondolok itt a kozossegi oldalakra ja es megfenyegetett hogy elne kapjon mert ugy meg ver szo szerint igy irta hogy beszarok.
2018. márc. 5. 11:34
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem neveznem paromnak.

Menjen o, ferfi prostikra is van igeny.

2018. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Lezártam vele. Fenyegetéssel mit kezdjek?
2018. márc. 5. 12:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Semmit, szard le, örülj hogy mehazabadultal tőle.

Komolyan, olyan jól tudtok pasit választani, hogy hihetetlen. Olyanokat olvasni ezen az oldalon, hogy én érzem nevetségesnek a valogatasotokat, ha mindenféle agresszív stricivel osszealltok.

2018. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem nem normális, de az sem hogy ehez neked a mi megerősítésünk kell.
2018. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!