Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor akar valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor akar valamit, mikor egyenesbe az életem és boldog vagyok a világ legédesebb srácával?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete újra írogat a volt barátom-aki nem is igazán a barátom mert csak arra kellettem neki. Én nagyon szerelmes voltam belé,és ezt tudta is ő meg kihasználta hogy mindig ugrottam ha neki szüksége volt rám(dugni akart),mert attól a pár órától is iszonyú boldog voltam amit vele tölthettem. A szemem akkor nyílt fel,mikor láttam facebookon hogy kapcsolatban van egy csajjal. Akkor én igent mondtam egy srácnak aki már régóta nyomult rám. Ez volt életem legjobb döntése. nagyon boldog vagyok,már több mint 6 hónapja együtt vagyunk.

Ám eza srác kb 2 hete mindig ír facebookon,úgy csinál mintha nem lenne barátom,pedig írtam neki h van egy jól mükődő kapcsolatom,de csak irogat! Már nem irok neki vissza,mert úgy érzem nincs mit mondanom neki és nem érdekel amit ő mond. De folyton vele álmodom mióta írt nekem. Erotikus álmaim vannak vele.

Nem akarok vele álmodni sem,még a gondolata is elborzaszt hogy megint közünk legyen egymáshoz. Ráadásul a barátom mesélte h a minap beszéltem álmomban,és az ő nevét mondtam!


2012. ápr. 15. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: Dugni akar
2012. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Azért, mert bosszantja, hogy nem ugrasz neki azonnal, ahogy azt régen tetted.


Igazából két lehetőséged van: 1. leszarod, és elfogadod, hogy csak kihasznált, és sz@rrá alázott,

vagy 2. újból pincsikutyát játszol, és ugrasz ha dugni akar, lenyelve, hogy ezen túl semmilyen szerepet nem játszol az életében - és eljátszod az esélyt, hogy valamelyik normális pasi (mondjuk a mostani)boldoggá tegyen.


Ne ringasd magad illúziókba - tudom, hogy most arra gondolsz, hogy hátha mégis rájött, hogy téged akar, és mostantól ideális, boldog kapcsolatban élhetnél a nagy szerelmeddel - ez nem fog megvalósulni. Az ember alapvetően nem változik. Ha egyszer már úgy kezelt téged, mint egy házi kedvencet, amibe ugyanolyan lendülettel lehet belerúgni és beleélvezni, akkor később is ezt fogja tenni.


Ennél meg te valószínűleg többet érsz.

2012. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne irj neki továbbra sem,ne reagálj semmit.

megmondom mi van. szexuálisan nagyon vonzodsz hozzá.vagy csak ugy kisugárzásilag, tökmindegy. nekem is volt egy pasim anno aki kellett mint a levegö de beszélgetni nem tudtunk. fiatalok voltunk, még nem volt szo szexröl se de annyira vonzott egymás kisugárzása..aztán jött egy srác akivel már tök egybe voltunk,össze is jöttem vele de késöbb összefutottam az exxel és neki is volt csaja nekem is de visszaemlékeztünk a régi idökre és annyira feltámadt bennünk a vonzalom hogy koncerten ott ölelkeztünk. semmi több de ez megmaradt.


az álmok meg nálam is ilyenek...igaz most nincs pasim de mikor volt akkor is az volt hogy más pasikkal álmodtam erotikusat, a barátommal sosem ,pedig imádtam. sokszor ezek az álombéli pasik,tényleg álombélik voltak,csak ott léteztek.

én is ezen aggodnék hogy álmomba ne beszéljek mert ebböl sértödés lenne holott nem vágyom senki másra(vagyis vágytam mikor volt pasim)..nem lehet mit csinálni vele...a pasidnak mond hogy nem is emlékszel az álmodra stb stb. ha érzi hogy szereted biznia kell benned.

2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert azt hiszi, hogy első szavára készségesen ugrasz, és "újra feltenné a régi lemezt".


Ne is reagálj rá!

2012. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!