Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnál bepróbálkozott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnál bepróbálkozott egy nő, aki a közös ismerősünk. Ennyit mondott el, de nem mondja, hogy ki az. Hogy lépnétek túl rajta?

Figyelt kérdés

Nem akarja elmondani, mert nem akarja, hogy a jövőben máshogy nézzek a nőre. Sajnos nincs tippem ki lehet, sok közös női ismerősünk van. Elvileg nem most történt, hanem kb egy éve (másfél éve vagyunk egyutt) de a nő akkor is tudta, hogy együtt vagyunk, mégis próbálkozott nála. A párom elutasította.

Egy szinten megértem, hogy miért nem mondja el, de emberből vagyok, kíváncsi vagyok. Nekem volt már gyenge pillanatom, és tetszett is már más párja, mégse próbáltam rámászni. Dühöt érzek, és zavar, hogy nem tudom egy ember iránt érezni. Egy konkrét ember iránt akarom érezni, meg akarok neki bocsátani fejben, hogy tovább tudjak lépni. De így úgy érzem, hogy nem tudok. Bizalmatlan vagyok az összes női ismerősünkkel szemben. Párom nem akarja nekem elmondani, nem erőltetem, hiszen nem csalt meg, velem van, de nagyon érdekel, hogy ki lehetett. Hogyan tudnék továbblépni? Furdall a kíváncsiság, és ki akarom verni ezeket az érzéseket a fejemből.



2023. jún. 19. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Olsan fura hogy a másikkal vannak nem a párjukkal.

Normál esetben a párjával vannak titkaik az embereknek, nem másokkal a párjaikkal szemben.

A másik nőt védi, kapcsolatban.

2023. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem normális dolog, hogy nem mondja el. A nőt védeni fontosabb neki, mint a te nyugalmad.
2023. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

“bepróbálkozott egy nő, aki a közös ismerősünk. Ennyit mondott ”


A párod egy aberrált szemét.

A megalázásod megtörtént. Tök mindegy, hogy igaz, vagy nem.

Mindegy, hogy a közös ismerősök közül kicsoda.


Neked már traumát okozott. Teljes bizonytalanságban vagy, hogy melyik lehetett az.

Ettől kezdve mindegyikre gyanakszol, tudatosan, tudat alatt.

Megmérgezi a baráti/ismeretségi kapcsolataidat a kedves párodnak a lebegtetése:

nem mondom meg, melyik volt, de ha akarnám, megcsalhattalak volna, rám akart mászni, megvolt a szituáció, stb.


Ez aljas, szemét lelki gyötrés!


Csapj az asztalra, kérd ki magadnak, hogy a barátaiddal mérgezze a kapcsolatodat, és ha már volt olyan bátor, hogy elmondja, hogy ő milyen “kapós” az ismeretségi körötökben, mondja meg, ki az, mert így bármelyikük lehet.


Vagy menjen a jó fenébe. Én kirúgnám, mert totál öncélúan megzavar, fájdalmat okoz, és ezzel legyezgeti a saját hiúságát.

2023. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy mellettem álltok. Reméltem, hogy én látom, rosszul és én reagáltam túl. És nem ő ilyen. Reméltem, hogy nem ezt mondjátok. De köszönöm.
2023. jún. 19. 19:27
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Elég baljós, hogy ennyire titkolózik a kilétével kapcsolatban.

Meg minek néz, valami utolsó putrisnak hogy majd megtéped a csajt hogy "uramat le merted lufizni" vagy mi?

2023. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Én akarmibe lefogadom, hogy megcsal vele még mindig és most azért mondta el, hogyha kiderul, mert a nőnek eljár a szája, vagy másnak, akinek feltunt a kettőjük viszonya, vagy esetleg rajtakapta őket, akkor ne essen olyan nagy meglepetés!


Ha régebben be is próbálkozott a másik nő, de a párod tényleg elutasitotta, akkor még aznap tudtál volna róla!

2023. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem igy védi hogy meglenne verve.

Hanem az ő kis közös izgi titkukat védi a másikkal

2023. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért írom, mert ilyesmi már velem történt, a kolléganő (akit jó pár kolléga kipróbált) bepróbálkozott a páromnál, sőt volt más nő is és a párom rögtön elmondta. Soha többet nem foglalkoztunk velük. Ha nincs titkolnivalód, akkor elmondod gond nélkül, ő azért tartja titokban, mert félrelép ő vele.
2023. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Az titkolózik aki őrzi a szikrát.
2023. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Most akkor vagy minek mondta el (ha úgyis lekoptatta és nem fontos) vagy akkor már miért nem mondja meg. Ennek tényleg SEMMI értelme.
2023. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!