Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék nyugodtabb lenni? Úgy érzem mindenen tudok robbanni.

Figyelt kérdés

4 hónapja született meg a közös babánk. Az elején nehéz volt, de nem volt semmi szemmel látható.

Most? Hát most érzem magam/magunkat szarban. Ördögi kör konkrétan... Éjszaka jól alszik a pici, de este 8 tól reggel 5-ig alszik 1-2 ébredéssel. A napunk úgy néz ki, hogy felkelünk, én szinte semmit nem tudok mellette csinálni, mert keveset van el. A férjem dolgozik, ha ejjeles nappal alszik, ha délutános max két-három órája van, ha délelöttös akkor meg nagyon fáradt. Látszik rajta. Nekem meg nincs időm magamra sem. Rá is alig. Egyszerűen nem megy minden. Ő sokat gépezik, őt is idegesíti hogy eddig több ideje volt magára, most meg azért jócskán lecsökkent az az idő. Ami jó nála, hogy ha ő ideges akkor csak elmorogja. Én ha ideges vagyok ugyanezt csinálom, csak néha rajta vezetem le. Amikor megbántam egyből jön a büntudat csak most már sirhatnékom is van.

Minden tanácsot, történetet elolvasom, hátha valamelyik jó ötletet ad, segít.


2023. jún. 21. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nincs segítségetek? Nagyszülő/rokon, szomszéd, barátnő, aki néha besegítene egy kicsit hogy legyen idő kettőtökre.

Irod,hogy nem tudsz a baba mellett semmit se csinálni mert "keveset van el". Te szoktattad így? Egyedül is el kellene lennie úgy,hogy kezébe adsz egy játékot amivel elfoglaltoskodik. mindig nem lehet kézben, ehhez lehet hogy Te szoktattad hozzá. Próbálj ezen változtatni. Nem baj az ha időnként pityereg...

2023. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a pici gyerekes kor hamar elmúlik, addig valahogy ki kell tartani. Szerintem a legtöbb embernek/párnak nagyon nehéz megküzdeni az új helyzettel, hogy ott egy pici baba. Minden teljesen más lesz. Tapasztalatból beszélek, mert annó mi is nagyon mélyre kerültünk, mikor a babánk 7-8 hónapos volt. A férjem állandóan dolgozott, suliba járt, állandóan fáradt volt. Én meg csak otthon a babával...

Akkor lett könnyebb, mikor visszamentem dolgozni. A pici imádta a bölcsit, én meg azt hogy újra dolgozok, emberek között vagyok, újra lehet csinosan öltözni, stb. Sokkal nagyobb türelmem volt a picihez is délután. (Csak délelőtt dolgoztam).

Most már 4 éves, és bár még mindig ő az első nekem is és a férjemnek is de már van időnk kettesben is, eljárunk randizni stb.

Az elejét igazából "túl kell élni", nincs jobb recept erre.

2023. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szoktattam így. Az elején evett aludt. Ha aludt sem volt kézben és nem voltunk az ágyánál folyamat. Egyébként nem kell kézben lennie, de nem tud úgy el lenni sokáig, hogy ne legyünk ott és ne tartsuk vele a kontaktust.🤷🏼‍♀️


Van , de mivel szoptatom, igy nehéz odaadni. 3 órát nem bír ki. Maximum kettőt. De lehet hogy ez lesz a megoldás és rászánom magam.


Nekem is ez a része nehéz. Állandóan itthon, emberek nuku csak néha, időm az korlátozott a szoptatás miatt és ebben a kis időben kell mindent csinálni, takarítani főzni, mosni, vasalni..

2023. jún. 21. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl élés az eleje van, hogy ilyen nekem kb 8 hónapos korától lett sokkal jobb mikor mar tudott helyet változtatni ülni, elvolt másokkal is és lett egy kiszámítható napirend, kitartás 🤷‍♀️
2023. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!