Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék nyugodtabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék nyugodtabb és hogy bizzak a barátnőmben?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel de mai napig nem tudok megbízni benne. Vannak problémáim. Önbizalomhiány stb. Erre utaló nagy okokat nem adott de pl. kitörli az előzményeit telefonból és még kitudja mit. Szokott eljárni bulizni de tudja hogy ilyenkor tiszta ideg vagyok és ebből vissza is vett mióta velem van. A hétvégén bulizni megy két barátnőjével akik közt az egyik drogozott is és füvezett. Ettől is félek hogy füvezni fognak és még a megcsalástól is félek. Az a tipikus lány akin látszik hogy erős de csak ezt mutatja. Sosem mondja hogy szeretlek nekem inkább kimuatatja a gondoskodásával ugyanis elmondása szerint sohasem mondta senkinek ezt. Mindig tervez hogy majd ide oda megyünk de nem tudok belőle kiogazodni. Miért törli ki az előzményeket? Sőt az értesítéseket anno kikapcsolta. Van mitől féljek? Főz mos rám szinte és sokszor meglep apróságokkal de van amikor leszar. Azt mutatja hogy ő nem csinál hülyeségeket meg lekoppintja a pasikat is. Azt mondja azért szeret elmenni bulizni mert imád táncolni. Néha szoktunk együtt is menni. 23évesek.vagyunk

2018. okt. 5. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Olvass önismereti könyveket, nézz előadásokat vagy keress fel egy pszichológust. Neked kell magadon dolgozni, hogy az önbizalomhiányod elmúljon. Utána majd alakul a kapcsolatod is.


Ajánlom olvasásra mindenkinek, aki önbizalomhiánnyal küszködik: Marisa Peer: Rendíthetetlen önbizalom.

2018. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezeket már próbáltam több kevesebb sikerrel, de azért köszönöm az ajánlást.
2018. okt. 5. 12:57
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

A kapcsoaltunk elején én is full ideg voltam, szakítani akartam a párommal, mert nem bíztam benne teljesen. Előttem fűvel-fával lefeküdt, és egy csaj is ott volt a fesztiválon, ahová ment, akire előttem hajtott. Sőt, idő közben si irkált neki a csaj, mert tudta, hogy megy amjd barátom.. Gondolhatom, mit éreztem. Én nem mentem, emrt még friss volt a kapcsolat, már komolyan úgy voltam, hogy szakítok inkább.


De aztán mondta valaki, hogy ha meg akar csalni valaki, akkor megcsal, ha a szoknyáján ülsz... Nem ilyeneken fog múlni. Ez a hozzáállás segített és segít azóta is.

Egyébként ennek már több, mint 5 éve, együtt vagyunk, a fezstiválon meg mindig keresett, hívott, össze is futottunk, szóval felépült a bizalmam idővel.


Mostanában sajnos kicsit rosszabbul áll a szénánk és hajlmaos vagyok elfelejtkezni és újra előjött belőlem ez az évek után, de pont ezért, mert perpill gyengének érzem a dolgot. Újra melékeztetnem kell magamat, mitől érzem azt, amit, miért vagyok féltékeny. A kiváltó okon kell dolgozni neked is.


A barátnőd a fentiből nem derült ki, hogy csinált volna olyat, tehát gyanítom ez jobban szól rólad, mint róla. (Én is törlöm a keresési előményeimet. )


De te meg le is nyomozod ezek szerint. Tényleg vissza kell fognod magad, mert ez is rombolja szépen lassan akapcsolatot és mérgezed.. Meg fogja unni. 23 évesen meg nem is kell mindig otthon ülnie, össze nőve sem vagytok. Meg kell tanulni ezeket a helyén kezelni, - ami néha nehéz tudom-. De ezzel nem hogy nem előzöd meg azt, amitől félsz, hanem még rontassz is a dolgon.

2018. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó ezt értem de amit én csinálok azt tudom hogy beteges..de gyomorgörcsöm van hasmenésem hányingerem van kb és frontint szedek be hogy jobb legyen miközben ő kitudja mit csinál..Volt pár kegyes hazugsága jó indulatból és úgy eltudta adni hogy hihető volt..akkor szerintetek ezt nem tudná? Nem akarom elveszíteni sem de ő sem érti meg nagyon a gondom. Igaz régebbemn többet járt bulizni de most megint megy és ideges vagyok.Az előző pasiját sem csalta meg állítása szerint hanem szakított vele inkább.
2018. okt. 5. 13:14
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Inkább hagyd el a csajod. Neken nem kéne ilyen pasi aki állandóan ellenőrízgeti a telómat is. Nem csoda ha mindig kitörli mert te biztos elkezdenél vele vitázni ha valami neked nem tetszőtt keresett. Az meg hogy bűntudatot keltessz benne a rosszúlléteiddel csak hogy ne járjon el bulizni hát csodálom hogy még veled van. De ezt előbb vagy utóbb meg fogja unni. Minek jöttél vele össze ha nem bízol benne? Csak tönkre teszel mindent.
2018. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ebben iagzad van..nemtudom a választ..dekoratív csaj ..sokan mondták már külső szemmel h ő nem olyan..olyan elérhetetlen és hogy nem az a megcsalós fajta
2018. okt. 5. 13:41
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Mint írtam, a kapcsolatotokat nem a barátnőd, hanm saját magad fogod elphaszni...


Ted a szívedre a kezed, és válaszolj arra, hogy te elbírnád-e viselni magadat a barátnőd helyében? Qrvára nem normális, hogy forntint szedsz, ha elmegy bulizni.. És kiábrándító de nagyon.


Ráadásul nem is adott soha okot neked ezekre a viselkedésekre, frontin, kutakodás, ne menjen el mert agyérgörcsöt kapsz... Mások is mondják hogy nem ribi.


Vedd már észremagad. Ez az első lépés. A második meg ott kezdődik, hogy hiába viselkedsz így, ha meg akar annyira csalni, úgy is meg fog... Így csak elcseszed a kapcsolaotokat, a saját beképzeld paráiddal meg *lyeségeiddel. Szomorú.

2018. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon igazad van de van több dolog ami félreérthető nála sajnos.
2018. okt. 5. 13:56
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

A telóját azért törli mert tudja hogy nézegeted. Valószínűleg oka van rá, ha nem lenne hagyná az előzményeket.

A füves csajjal pedig ne gondold hogy nem fognak elszívni egy spanglit. Akkor már lazábbak lesznek, jöhetnek a fiúk. Amíg te otthon idegeskedsz a nőddel ki tudja mit művelnek a pasik. Te úgyse tudod meg soha mi történt.

Akkor meg mit idegeskedsz. Vizen nem látszik a kacsanyom.


Én nem foglalkozom vele hogy a csajom mit csinál. Ha meg akarja magát dugatni akkor meg is fogja tenni mégha a pinájára teszem a kezem akkor is, bedugják neki az újjam között.

Ha nem szeret had menjen ha pedig szeret akkor nem fog megcsalni.

2018. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Btw ha frontint szedsz, valószínűleg eleve labilis vagy. Szorongásra, pánikbetegségre, egyéb mentális betegségre kaptad?


A te érdeked, hogy helyretedd magad belül. A frontin nem segít az ilyeneken, mert ettől te még mindig ugyanolyan féltékeny maradsz. Boncolgasd a kérdést magadban, miért vagy féltékeny és miért aggódsz KONKRÉTAN, vag írd le magadnak. Vagy szembesísd magad a ténynel, hogy ok nélkül betegesen féltékenykedni mennyire gázos dolog és hova fog vezetni. Nem zárhatod kalitkába az embereket.

2018. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!