Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek,ha párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek,ha párkapcsolaton belül valaki trehány? A pasim nem vesz észre maga körül semmit,ha leesik a fürdőben a törölköző,otthagyja,vagy átlép fölötte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha elmondom neki szépen, és megkérem,hogy figyeljen oda ezekre a dolgokra, akkor azt mondja,hogy belekötök,pedig ez nem igaz. Szeretnék igényesen, rendben élni,de ezt ő felrúgja.Úgy érzem, mintha igénye sem lenne rá. Van amikor azt vágja a fejemhez,hogy én másoknak akarok megfelelni..de ez sem igaz.Nekünk, és saját magamnak. Ha elhúzza a függönyt, ablak nyitáskor, azt is úgy hagyja,hogy az utcáról simán belátnak, vagy szerte szét hagyja a dolgait.Ha valami előmarad,nem hogy eltenné, vagy gyorsan elmosogatná,hanem úgy hagyja. Napokig nem teszem szóvá,de aztán elszakad a cérna..Mit tegyek? Hogy tudnék ezzel kezdeni valamit? (azt ne javasoljátok kérlek,hogy hagyjam úgy,mert jó ahogy van a törölköző a földön,és egyebek).
2023. jún. 24. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ideje komolyabban beszélni erről… vagy elhagyni ha nem lesz eredménye a komolyabb beszélgetésnek.
2023. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Tény, hogy nevelned kell, úgy látszik, a családjában ezt elmulasztották. Ha fiatal és szeret téged, akkor talán még nevelhető.
2023. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen pasik altalaban nem problemaznak,ha gyakran kell szexelni. A rdndmaniasok meg problemaznak rajta :D N
2023. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz. Ha neki nincs igénye a rendre, akkor nem fog megváltozni. Hagyd el, mert csak szenvedni fogsz mellette
2023. jún. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Aki fiatalon ilyen, az szerintem nem is fog változni. De kb ez a pasik 70%-a.

Csinálni se nagyon tudsz vele semmit, max próbáld meg egy ideig veszekedés nélkül "viccesen" mondogatni neki.

Hát hogyha más hangnemben jobban oda figyel majd rá..

2023. jún. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

“Aki fiatalon ilyen, az szerintem nem is fog változni. De kb ez a pasik 70%-a.“


Nem feltétlenül, vegyünk csak engem. Gyerekkoromban, sőt egyetem alatt is elég trehány voltam… ruhák mindenhol, cuccok szanaszét, figyelni kellett hova lép az ember stb. Egyetem alatt azért kezdtem megváltozni, főleg a kolis időszakban, amikor egy nálam jóval trehányabb emberrel kerültem össze. Azóta eltelt 10 év, s jóval rendesebb vagyok: az iróasztalomon nem össze-vissza állnak a papírok, ruha vagy összehajtva a szekrényben, vagy a szennyesben. Jóval többet takarítok mint akkor, rám se ismernek a gimis ismerősök. Az emberek tudnak változni, ha akarnak és van igényük rá.


Kérdező, neked inkább ki kéne deríteni, hogy miért nincs a párodnak igénye egy rendes környezetet tartani. Empátiával beszéljétek meg, hallgasd meg az ő oldalát. S ha nem látsz hajlandóságot a változásra, akkor tényleg szakítani kell.

2023. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Drasztikus módszerhez folyamodnék. Pl kiszórnám az összes cuccát vagy el se pakolnék.
2023. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember akkor tud változni, ha magátol van rá igénye. Ha nincs akkor semmit nem tehetsz.
2023. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar keress másik pasit.
2023. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Nem fog változni, és ez egyenes út ahhoz, hogy ha esetleg késôbb gyereketek lesz, te leszel otthon a házi cseléd. Most válts!
2023. jún. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!