Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A dohányzás kinél kizáró ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás kinél kizáró ok?

Figyelt kérdés

A párom cigizik és én nagyon nem bírom. Ő mondta magától hogy leakar szokni szoval osszejottunk mivel ugy voltam vele hogy leteszi, viszont azota nem igazan probalkozik hiaba azt mondogatja hogy tudja hogy rossz es leszokik.


Mas problemank nincs nagyon szeretjuk egymast nagyon jol kijovunk tenyleg minden tokeletes, de ez nagyon zavar mert nekem pl sokfele leguti allergiam van es zavar a fust is konnyezek tole meg a szagat se szeretem nagyon budos stb…


Kozoltem vele hogy nem leszek a felesege ha nem fejezi be (mivel o is mondta hogy leakarja tenni szoval nem eroltetem nem akarom megvaltoztatni) nem tudnam elkepzelni igy az eletem hiaba minden tokeletes… remelem hamarosan befejezi.


Ti hogy alltok a dohanyzassal?


23/L


2023. jún. 26. 09:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Mivel én is dohányzom, így nem kizáró ok. De jó lenne majd letenni, nem akarok cigivel a számban megöregedni (rontja a bőrt, meg amúgy is káros)
2023. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha nekem nem fér bele, akkor nem kezdek olyannal, aki dohányzik. Ugyan is ígérni könnyebb, mint megvalósítani.Nagyon kicsi a valószínűsége , hogyha így összejövök vele, akkor változik,mert már megkapta, amit akart és érzelmek is fűznek hozzá, így nekem is nehezebb elengedni.Szóval az egészségem érdekében ki van zárva.
2023. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Nálam kizáró ok. Volt dohányzó párom, néha majdnem elhánytam magam tőle. Nem, nem tudod eltünteni a szagot sem rágóval sem fogmosással sem semmivel. Nálam alapból instant bann.
2023. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Annál kizáró ok logikusan, aki nem dohányzik.


Te se légy vele, ha folyamat mellett bagózik főleg és szívod be a füstöt. Véletlenül se legyen kisbaba, mert mellette is fog cigarettázni.

2023. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%
Fontosabb neki a cigi, mint te, különben már leszokott volna. Én nem kezdek bagósokkal.
2023. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen az, amikor valaki elhiszi, amit a masik igerget. Egy fuggotol ne igeretet varj, hanem tetteket. Lehetoleg mielott kapcsolatba kerultok. Amugy a visszaesesnek is van sansza. Szolj neki, hogy nem birod mar elviselni tovabb a cigit, es atvert, amikornazt mondta, hogy leszokik. A valasza sokat el fog arulni a valodi szandekairol. Mert te nem a valodi enjet latod, hanem a szerepet, amit minden napp eljatszik neked.
2023. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell a dohányosokat b*sztatni, olyannal jöjj össze, aki eleve nem dohányos. Nem fog a kedvedért leszokni. True story.
2023. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátom akivel együtt éltem dohányzott. Előtte is dohányoztak, de még fősulin pénz hiányában csak bulikon, így nem volt feltűnő hogy mennyire rossz.

Együtt élni egy dohanyossal viszont kiábrándító volt. A ruhái, az ágyunk, a szája mindig büdös volt, nem bírtam egyszerűen. Hiába erkélyen tette, a szag bejott, ruháin maradt evés közben, de Főzés közben, Kaja után rágyújtott, szex után, film nézés közben reklám alatt, reggel a villamosra várva.

Először zavart, de próbáltam bírni, mert szerettük egymást nagyon. Viszont kimondtam h szörnyű íze van a csókjának, egyre többször volt vita téma nálam az egész, nem bírtam a szagot, ha sörözött mellé, konkrétan hányingerem volt.

Hajthatatlan volt, ő le se akarta tenni.

Nagyon hirtelen lett vége a kapcsolatnak, egy félreértés miatt. Elköltöztem, és egyből éreztem hogy milyen felszabadító az állandó tiszta levegő. Utána bekülni próbáltunk, voltak randik. Addigra bennem volt egy filmszakadás, de már nem tudtam szeretni, és a cigi rátett egy lapáttal, undorodtam egyszerűen.


A következő ismerkedéseimnél ezt elmondtam, hogy valószínűleg az undor megöli a rózsaszín ködöt, így jobb ha bevallja ha néha dohányzik, mert abból az évek a stressz hatására csak több lesz. A férjem abszolút nem dohányzik, régen tette de őt is zavarta, így könnyen letette, még bőven az előtt, hogy megismert, önszántából.

2023. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26%

Nem dohányzok, sőt, kifejezetten irritál a füstje, de nem lenne kizáró ok, ha a szerelmem cigizne. Két feltétellel: mellettem ne tegye (baromi izgi tud lenni egy romantikus séta, amin végig köhögök, meg tüsszögök a dohányfüsttől), illetve a szobámban pedig végképp ne tegye.


Amúgy meg mindig mérlegelni kell, hogy az illető tulajdonságai zavaróak-e, és ha igen, akkor mennyire tolerálhatóak. Mert ha számunkra nem az, akkor nem biztos, hogy van értelme folytatni.

Persze, tudom, mondta, hogy le akar szokni... de ez csak egyfajta "jó lenne" jellegű kijelentés volt, és nem ígéret arra, hogy rövid időn belül meg is teszi.

2023. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
#7 nem a kérdező b*sztatja, hanem a pasi ígérgeti, hogy leszokik. Ha nem akar leszokni, akkor mondja azt, de ne rabolja a másik idejét kamu ígérettel.
2023. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!