Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány számára kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány számára kizáró ok, ha egy fiú dohányzik, akkor az is kizáró ok, ha dohányzott, de már leszokott?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam igen, mert hogy a dohányzáshoz olyan mentalitás kell, ami nem jön be a lányoknak. Vélemény?

2014. márc. 15. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem az általánosításokat!

Igen, minden lány mindenben pont ugyanúgy gondolkodik, mindenről ugyanúgy vélekedik, és mindenkinek ugyanaz jön be!

2014. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam, csak kérdeztem, mert kiváncsi vahyok kinek mi a véleménye.
2014. márc. 15. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
nem. az a baj vele, hogy büdös, drága (közös kasszán lehet, hogy megérzitek, és zavarni fog), esetleg az, hogy kísértés.
2014. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, a cigire azért haragszom, mert büdös egészségtelen és drága. Ha már letette és nem szokik vissza akkor részemről rendben van.

A probléma akkor van ha hazudik róla vagy visszaszokik rá az nálam okot ad a morgolódásra, hosszabb távon szakításra.

2014. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem kizáró ok a dohányzás. A napi 2 dobozos láncdohányosokat már nem nagyon szeretem de alkalmi dohányzás belefér én is szívok néha egy egy szálat ha úgy van. Ha meg már leszokott főleg miért lenne kizáró ok? Ezt nem értem... ennyi erővel az egészégtelen táplálkozás is kizáró ok lehet!!
2014. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki le tudott szokni az már eleve nem gyenge, tehát éppen hogy tisztelni kellene becsülendő dolog hogy le tudta tenni a többségnek nincs elég akaratereje meg kitartása ehhez. Szóval ez még akár előny is lehet!

Azzal van a gond aki olyan gyenge, hogy bármilyen lelki gond és probléma, szimpla stressz esetén rászokik az élvezeti szerekre, vagy elkezd játszani vagyis szenvedélybeteg lesz.

2014. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak azt mondom, hogy ez az adott lánytól függ.

Van, akit az se zavar, ha a pasi cigizik. Van, akit zavar. Ha leszokott, van, akit ez megnyugtat, de van, aki meg aggódik, vagy zavarja, mert hogy könnyen visszaszokhat rá.

Amiben van igazság, bár az is igaz, hogy sok példát láttam már leszokásra is.

Na meg a rászokás sem kapcsolható össze egyértelműen bárminemű jellegzetes mentalitással.

2014. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!