Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Gyermekem apja az exevel 1 munkahelyen dolgozik. Nem sokáig voltak együtt, túl sok minden nem köti őket össze (gyerek, emlékek) mi meg már évek óta együtt vagyunk, elvagyok jegyezve, gyermekünk van.

Mondtam neki valamelyik nap hogy beszélnem kell az exevel valamit csak tőle tudok megkerdezni. Most ezt nem írnám le mert ha fent van itt magára ismer....

És párom kikelt magából hogy minek beszélsz vele, hagyd a fenébe meg ilyenek. Azaz NEM AKARJA HOGY ÉN BESZÉLJEK VELE!!! Vajon miért is? Elkezdtem egész hétvégén ezen agyalni. Talán fel hiogy valamit mond, elszól róla? Egy helyen dolgoznak sokszor.... De dugasra nincs lehetőségük ez egesz biztos a csaj egy olyan helyen van ahol egyedül szolgál ki, nincs lehetősége bezarni sem, egy picike fagyizó, 0 lehetőség erre. Párom időbe ér haza mindig, de szerintem van ott valami....

Nem hallhatók ott egesz nap hogy kukkoljam ott őket ez nem opció, hamar eszrevennének. Nem tudom jogy deritsem ki de otthon meg háború lesz ha kitudódik mégis beszélnek vagy akármi más....

Mit tennétek?

Hagyjam? Beszéljek vele? Deruljenek csak ki a dolgok?!


2023. jún. 26. 09:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem allhatok. Javított
2023. jún. 26. 09:55
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első körben, amikor a pasid nyugodt, akkor megkérdezném, hogy miért zavarja, ha beszélek az exével? Hátha van rá normális magyarázat.
2023. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt elmondta anno hogy ne keressük egymást mi 2 csaj, mert megtiltja. Ez eddig így is volt. És akkor megkerdeztem miért a válasza az volt hogy őt nagyon megsertette a csaj és leakarja zárni teljesen, illetve a csaj ne kavarja a sz@rt mert nagyon tud...
2023. jún. 26. 09:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"mert megtiltja"

Ha ennek ellenére együtt vagy vele, akkor most már hagyd az exet a csudába. Csak ne hagyd magad még jobban korlátozni.

2023. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Megtiltja.

Na, nekem ezett volna az utolsó amit mond. Ha ennyi eszetek van akkor keresd meg a csajt és beszélj vele hátha kitudódik valami.

2023. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5s az lesz.

4es én hagyom az exet :D az a baj hogy valószínű a párom "nem tudja hagyni".

2023. jún. 26. 10:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó az én exem is ezen dolgozott nehogy beszéljek az exével, DE közel sem amiatt hogy bármi lenne köztük, nem is tartottam soha ettől. Azert, hogy ne derüljön ki egy csomó dolog róla, na azért félt. Ne tudjak semmit a múltjából. Aztán persze beszéltünk az exfeleséggel és bizony kemény dolgokat tudtam meg, de akkor már késő volt.

Úgyhogy nyugi, lehet csak ilyen miatt tiltotta meg

2023. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mi van, ha tényleg szereti kavarni a kakit? De a tiltás az meg elég durva. Ha tényleg olyan lenne max. figyelmeztetném a párom, hogy óvatosan vele, de ennyi.Szóval, ha a párom nem adna semmiféle értelmes magyarázatot, akkor is beszélnék a csajjal, főleg, ha muszáj is.
2023. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó esellyel tett valami olyat a csajjal, vagy az tud valamit amit te nem. Nem biztos hogy most, lehet még mikor együtt voltak. Csak tudnam akkor, meg akkor is ha igaza van, miert dolgozik még mindig ott? A fagyizo nem egy olyan munkaheky, ahonnan ne lehetne atmenni masik fagyizoba
2023. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tennék? Hát első körben semmiképp nem lennék együtt olyan emberrel, aki bármit is “megtilt”. Kinek hiszi magát, az apámnak?? Az meg a másik fele, hogy agresszív emberrel se kezdenék, aki így kikel magából adott dolgok miatt..

Nekem adja magát a kérdés, hogy ha az exe annyira nagyon megsértette őt, akkor mi a francnak dolgoznak együtt?

Mit akarsz tőle kérdezni egyébként? Mármint nem kell leírni, de az ő kapcsolatuktól teljesen más témában keresnéd? Tehát feltételezem nem arról akarod faggatni, hogy miért mentek szét stb. Ebben az esetben én természetesen beszélnék az exével és nem érdekelne a nevetséges hisztije, se a tiltogatásai. Ezzel a viselkedéssel amúgy saját magát árulta el, egyértelmű, hogy van valami titkolni valója, máskülönben nem kelt volna ki magából az ötlet hallatán.

2023. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!