Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az utóbbi pár évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az utóbbi pár évben teljesen elengedte magát, mit tehetek?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, ő most lett 30, gyerekünk még nincs, terveztünk volna, de így már nem tudom mit tehetek vele.

Korábban sportos volt, focizott és lejárt a terembe, de a covid alatt elkényelmesedett otthon. Az elején még egyáltalán nem zavart, én akkoriban tanultam meg normálisan főzni, örültem, hogy értékelik amit csinálok, és jól esett gondoskodni róla, de akkor még teljesen máshogy nézett ki.

Én azóta visszamentem az irodába, ő meg otthonról dolgozik, nem tudom kontrollálni hogy mit egyen, féltem, tudja, hogy félek, hogy valami baja esik, de mintha teljesen ignorálná a következményeit a súlyának.

Veszekedtem, kérleltem, megfenyegettem, hogy otthagyom, próbáltam egészséges dolgokat főzni, de vagy nem eszi meg, vagy valami nagyon szemét kaját rendel mellé.



2023. jún. 26. 20:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Milyen magas, hány kiló volt és hány kiló lett?
2023. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Magamra ismerek, bár én nem híztam meg annyira és újra sportolok….Arra kell törekedned, hogy ő akarja. Mutass képeket a régi énjéről, ajánlj fel aktív programokat, menjetek biciklizni együtt….
2023. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem minden esetben ott kell hagynia párunkat, ha eligénytlenedik, és a sokadik felszólításra sem változtat.

A szexuális vonzalom bizony nagyrészt a külső kérdése, és senkitől sem várható el, hogy megindokolhatatlanul felszedett 30 kiló után is kívánja a párját. Ha igazán számítasz neki, és számít neki a SAJÁT egészsége és a SAJÁT megítélése, akkor változtat.


Nyilván nem kell fitnesszmodellnek lenni, és persze, ahogy telik az idő, úgy mindenki elveszti a szépségét, de ha nem szól közbe betegség, akkor azért illene megtartani az eredeti formánkat. Főleg, ha a prunk ezt igényli.

2023. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Sunshinedoll ***** válasza:
27%

El kell fogadnod,hogy őt ez nem érdekli.

Ha ez neked ennyire fontos, akkor keresel olyan pasit, akinek az érdeklődési köre olyan, mint a tiéd.


Egyébként miért idegesít, hogy mit eszik? Mármint azon kívül, hogy esetleg nem találod már vonzónak? Felnőtt ember, azt csinál, amit akar, te ezt nem tudod kontrollálni, a rimánkodás meg nem fog segíteni, eddig se segített. Nem az anyja vagy, hogy doktoráld az étrendjét. Döntsd el kell-e így vagy nem.

Vagy persze ott a másik opció, hogy mutass Te példát, menj el te edzeni, stb.

2023. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
15%
Inkább örülj, hogy kikerült abból a toxikus, focista közegből. Igaz átesett a ló túloldalára. Sportoljatok valami könnyebbet, ami akár páros programként is megállja a helyét!
2023. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

4

Miért zavarja, hogy a párja mit eszik? :D


- Mert dagad a retek kajéktól.

- Mert egyre egészségtelenebb lesz, és ha szeretünk valakit, akkor nem föltétlenü nézzük bolgogan, ahogy tönkreteszi az egészségét.

- Mert a rendelgetés elég sok pénzbe kerül, és közös kasszán nem épp a legjobb érzés, ha a párunk hülyeségekre folyatja a pénzt.


Így hirtelen ez a három dolog jutott az eszembe.

2023. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

3 Ezt ugye igaznak tartod akkor is ha a nő hízik el mint a disznó?

Vagy akkor már a belső értékek a fontosak és mindenki változik? 😃

2023. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

7

Igen, maximálisan igaznak tartom. Kár a gőzért, kötekedő.

2023. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

#6 Engem felőtt emberként nem érdekel, hogy ki mit eszik, nem az én felelősségem mások étrendjét kontrollálni, kivéve ha az illető a gyerekem, illetve esetleg a férjemét amennyiben én vagyok a főzésért felelős fél, vagy bárki egyéb, aki a gondozásom alatt van. Minden egyéb esetben max véleményem lehet róla, de görcsösen minek vergődjek rajta? Pláne, ha az illetőt kvára nem érdekli? Biztos nem fogom mások egészsége miatt tönkretenni az idegzetemet, ha az illetőt meg nagy ívben s-zrik rá. El tudom mondani a véleménye, felajánlani a segítségem, oszt annyi. Lehet vinni vagy nem.

Az az ember, aki meg szemrebbenés nélkül végignézi, hogy mások mennyire aggódnak miatta és ennek ellenére se teszi meg a minimálisat saját maga érdekében ,az se magát se a másikat nem tartja sokra.

Nem értem ezeket az embereket, akik abba belekötnek hoy a párjuk nem úgy eszik, ahogy ők akarják. Felnőtt ember, ha egy felnőtt ember nem tudja felmérni, mi neki a legjobb, akkor így járt, és lehet olyan embert keresni, aki másokért és önmagáért is felelősséget vállal.

A franc akar anyáskodni bárki is egy felnőtt ember felett, aki még enni se tud rendesen.

2023. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
8 Oké. Csak azért kérdeztem mert a helyi csatakancák általában habzó szájjal fröcsögnek ha ez fordítva merül fel. 😃
2023. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!