Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hisztis erőszakos, lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hisztis erőszakos, lányoknak miért van folyton barátjuk, és a normálisaknak miért nem akad?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, nagyjából egy kategóriába sorolnám magunkat kinézet alapján.

Egy hisztis, buta, akaratos és agresszív liba, még is folyton talál barátot magának. Hosszabb rövidebb időre. Én meg olyan nehezen. Nem mondom magam tökéletesnek, mert nem vagyok az, de jó a humorom, sokkal értelmesebb és komolyabb vagyok a korombelieknél. Az öltözködésem és a személyiségem egyedi. S ezt miért fogadják el nehezebb? (Nem extrém és kirívó esetekre gondolok).


2010. okt. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ő látványos, ott van a középpontban a hülyeségeivel és fiatalon francokat érdekelnek a komoly nők, azokkal csak hosszú távra lehet tervezni. (én azért ilyen vagyok:D)
2010. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán ő könnyebben "megközelíthető" nyitottabb, vagy csak azt gondolják hozzád tuti nem elég jók :)


Amúgy merre laksz?


16/F

2010. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Megijednek a fiúk félnek nem tudnak labdába rúgni nálad. Róla meg lehet vágják, h könnyűvérű. Sztem Egy olyan meg ,h tökéletes nem létezik már boccs. A kő az tökéletes. Itt 1 példa: Egy fickótól megkérdezték a halálos ágyán, aki egész életében tökéletesnek hitte magát. Miért nem találta meg a párját az élete alatt? Válasza: egy nő volt akibe szerelmes lett volna de ő kereste a tökéletes férfit... Pff. A kő pl tökéletes de nincs olyan ember a világon aki tökéletes lenne. TE így vagy jó ahogy vagy...

by

2010. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

figyelj rám kislány! Jó, neki gyakran van kapcsolata, és? Hetente? És az neked jó? Na ugye hogy neked nem lenne jó. Igen, a pasiknak is könnyebb préda igy, de hidd el, számtalan olyan pasi is van, aki hosszútávra tervez, mint te.


Végtelenül primitiv példa, én találtam ki: van két éhező törzs: az egyik csak hetente tud jót enni, egy nagy mamutot, de amúgy mindig éhes, a másiknak nincs ilyen gondja. Miért? Mert ők füvet is esznek, aminek a tápértéke 0


Na jó, hülye példa, mert kicsit beittam, de remélem érted

2010. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert egy könnyen dugható tinipuncira,még a felnőtt férfiak is bemozdulnak.Ilyen szempontból a butaság még előny is.
2010. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából az egy dolog, hogy te mit gondolsz róla, meg a pasiknak milyen vele. Engem is le lehetne úgy írni, hoyg erőszakos, hisztis hülye liba vagyok, bár nekem egyszer azt mondta az egyik barátom, hogy lehet, hogy ezek a tulajdonságaim rosszak, és van a mi rossz velem, de ami jó, az ezerszeresen jó, és egyszerűen nem elég belőle.
2010. okt. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
01.16hoz kiegészítés és nem, nem csak a szexre gondolt.
2010. okt. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a pasik nagy része ku*rva és igénytelen.

Nekik nem normális nő kell, mert azzal nem lehet azt csinálni amit akarnak.

2010. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!