Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajuk van azzal a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van azzal a lányoknak hogyha a fiú több lánynál is bepróbálkozik egymás után?

Figyelt kérdés

Egész pontosan bepróbálkozik-kosár,újra próbálkozik (másnál)-kosár,újra odamegy valakihez-kosár ..és így tovább...

Azt várjátok el hogy minden kosár után tartson több hét hatásszünetet? de hisz az idő pénz


2011. nov. 1. 21:21
1 2
 1/14 Smartguy86 ***** válasza:
Az attól függ! Mert pl. ha egy lányba nem sok energiát fektettél, és aztán kosarat kapsz, és le is lépsz másikat keresni, az elég gáz. Ha csak úgy egyiket a másik után, nulla erőbefektetéssel, akkor végül is nem vészes. Bár úgy meg nincs sok értelme...
2011. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Smartguy86 ***** válasza:
Úgy értem az első esetben, hogy nem sokat fektettél bele, hogy azért meg akartad szerezni, meg azt mondtad neki, hogy komolyan gondolod.
2011. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

azért mert csajt nem ugy kell keresmni hogy "jol nézel ki járunk?" nem... mész a következöhöz, az sem... a csajok nem veszik komolyan az ilyen srácokat. hisz tök ugy jön le az egész hogy csak külsöre mész.ha valakiért odavagy, a lényéért,a mozdulataiért,azért hogy csak pár szot bezsélhess vele akkor eszedbe se jutna más lánynál probálkozni hisz neked csak ö kell még ha eleinte csak barátok is vagytok de mindig ott a remény hogy egyszer belédszeret föleg ha legjobb barátok vagytok.


mondjátok hogy álomvilág,de nem is ugy müködik az élet hogy külsöre megyünk oszt mindegy milyen rohadt alma belül.

2011. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nyilván akit tényleg akar az ember annál addig és olyan intenzitással nyomul....míg kategórikusan ki nem mondja hogy nem és kész. de utána már muszáj tovább lépni mert ha valaki nem ért a szóból azt még zaklatással vádolhatják
2011. nov. 1. 21:30
 5/14 anonim ***** válasza:

A nők azt értékelik, ha a férfi sokat szán rájuk, és nem foglalkozik más nővel.

Az odamész-kosár-irány a másik nő az a lehető legrosszabb módszer.

Derítsd fel előre azt a lányt (milyen, mit szeret), szemezz vele, beszélgess vele - és csak utána kísérletezz bizalmasabb dologgal. Ez persze időbe fog kerülni, és így is elutasíthat - de így már egészen más. Így látni lehet a komoly szándékot, és az utána következő is később lesz (ahhoz is idő kell ugye), így nem fog szemet szúrni.

2011. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Smartguy86 ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy nem jó, ha a csaj tudja, hogy éppen ki a következő. Pl egy suliban végigmenni az összes csajon több mint szánalmas. (Ismertem ilyen formákat)
2011. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nyilván nem úgy kell csinálni mint Alekosz a villában de:

azt vettem észre hogy a lányok akik elutasítják az illetőt azok valahogy elvárják hogy az a személy elkeseredve emésztgesse magát hogy :"mily balsors hogy nem vagyok neki elég jó pasi brühühü"......szal ha valaki a pofon után hipp hopp újra feláll azt rossznéven veszik

2011. nov. 1. 21:38
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:

Affene tudja. Azért szerintem semelyik csajnak nem tűnik fel, max akkor ha már tudják rólad, hogy egyiket a másik után környékezed meg. Az meg ismeretségi körben elég ciki.


Nem kell összetörni, se azzal foglalkozni, hogy ki mit szól hozzá. Ez a dolgok rendje, hogy keresed a helyed meg a párod. Azért amit mondtam, ahhoz tartani kell magadat: fektess bele energiát és ha utána elküld a csaj, akkor jogod van felháborodni. De még akkor se hibáztathatod őt! Akkor szépen tovább kell lépni és kész. Neked se felel meg minden csaj, akkor a csajoknak se kell, hogy megfeleljen minden csávó - te sem.

2011. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"valahogy elvárják hogy az a személy elkeseredve emésztgesse magát"

Pontosan. Miután azt várja, hogy neked komolyan ő kell - egyértelmű, hogy komoly veszteséget szenvedtél az elutasítással. Ha nem, akkor úgy veszi, hogy komolytalan voltál.


Másrészt meg ez kell az önbecsüléséhez is: ha neked (meg még sok fiúnak) komolyan ő kell - akkor ő nyilván egy jó nő!

2011. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem az osztályban csinálta ezt egy fiú. most lettünk új osztály, mivel szakképzéses vagyok nappali tagozaton. és hát egy fiú osztálytársam bepróbálkozott az összes lánnyal úgy 3 hét alatt. és vagyunk úgy 18-an lányok. szóval értek... és közben belém volt végig esve...

na nekünk lányoknak ezért van bajunk, ha egy fiú egymás után próbálkozik be a lányoknál zsinorban. mi csak annyi látunk belőle, hogy egyik lány visszautasítása sem rendítette meg és egyiket se gondolta komolyan.


gondolom kedves kérdező te fiú vagy. :)

te nem furcsálnád, ha egy lány minden nap más fiúnál próbálkozna be? téged nem zavarna? benned nem merülne fel a kérdés, hogy vajon a lány mennyire hűséges?

L/19

2011. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!