Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tényleg olyan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg olyan rossz dolog?

Figyelt kérdés

Hosszú lessz. Köszi mindenkinek aki elolvassa!


A párommal 5 éve élünk együtt. Ő 27 éves nő, én 30 éves férfi vagyok. A házimunkát végig felosztottuk ez alatt. Kb a hét, b hétben cserélünk, egyikünk főz, és mos, másikunk takarít az adott héten. Nem egy nagy panellakás, szóval nem szakad meg egyikünk se.


Szóval történt hogy, a munkahelyemen lett egy nap kényszerszabim, és bár reggel elmentem dolgozni, mikor ő is. De haza kellet jönnöm. A héten én főzők, de mivel volt időm, kiporszívóztam, és fürdőt is kitakarítottam. Hazaért meleg étel várta, beszélgettünk, kapott a kedvenc fagyijából mert vettem neki mikor a boltban voltam. Majd elfeküdtük a kanapén sorozatozni.

Úgy tűnt jól érzi magát, kérdeztem is és azt mondta hogy boldog.

Aztán pár rész után. Mikor kérdezte hogy még egyet nézzünk e? Mondtam neki hogy: én inkább őt nézném meg meztelenül, a héten még úgyse volt szex. Erre teljesen felháborodott. És a fejemhez vágta hogy: tudtam hogy erre megy ki a dolog! Meg hogy miért nem tudok én enélkül is kedves lenni!

Őszintén ez elég rosszul esett, simán nemet mondhatott volna ha nem akar. Sose erőltettem. Ráadásul nem tudom hogy honnan vette hogy erre ment ki az egész. Így hétvégén neki nem kell fáradni a takarítással, többet tudtunk volna együtt lenne. De most teljesen be van sértődve, csak nem értem hogy miért? Tényleg olyan rosszat tettem? Ez tegnap volt, de azóta mosolyszünet van. Néha nehéz vele, mikor megjön neki, de most az nem aktuális. Szóval egyáltalán nem értem mi van.



#házimunka #sértődés #Mosolyszünet van
2023. jún. 29. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ez a lufi kipukkant..
2023. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Hát mondjuk ez tényleg elég fura. Mármint most a házimunkától függetlenül (mert sztem az sehogy nem jön a kérdéshez:D)

Ez egy felhívás keringőre oszt annyi, ha a másiknak nincs kedve hozzá, azt mondja nem és kész.

Korábban is volt ilyen expliciten kimondott felhívás? azt hogy kezelte?

Ha korábban is volt és korábban nem volt gond, majd a mosolyszünet után megkérdezhetnéd, hogy most pontosan mi volt a gondja ezzel.

2023. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem indok nélkül nem reagált volna így. Csak nem tudsz róla, azt hiszed ártatlan vagy, vagy ide nem írtad le.
2023. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon kedves voltál, teljesen jól csináltad most. Az, hogy ez lett a reakciója, pont azt jelenti, hogy máskor viszont nincs minden rendben. Kivesztek a kedves gesztusok a hétköznapokból? Vannak érintések, ölelés, csók, szex? Figyelmesség, szeretetteljes szavak? Meghallgatod őt?

Ez a helyzet annak a jele, hogy valami nincs rendben. Egy jó kapcsolatban ennek a napnak naagy szeretkezés lett volna a vége. Az, hogy azt érezte, hogy "csak erre megy ki", azt jelenti, hogy máskor nem igazán kapja meg ezt a kedvességet,amire vágyna. Menjetek el néha randizni, ne hagyjátok beszürkülni a hétköznapokat. És beszéljétek meg, kinek mi hiányzik most. Figyelj a lelkére, érzéseire. A boldogtalanság a női libidógyilkos.

2023. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Semmi rosszat nem tettél. Nekem egyszer mondaná, hogy erre ment ki, többet nem nyúlnék hozzá. Pedig szinte naponta van szex. Csak az a különbség, hogy nem kötelességként fogjuk fel hanem oda vagyunk egymásért. Szerintem ne hagyd annyiban mert ez oda fog vezetni, hogy lassan már nem fogsz merni hozzá nyúlni mert megint "arra" megy ki. Lelki terror részéről.. talán bűn, hogy kívánod a feleséged? Ezek szerint az. Menj oda hozzá és mosolyszünet ide vagy oda mond meg neki a magadét. Ne légy bunkó vagy durva de világosan add a tudtára, hogy ez nagyon nincsen rendben. Sem az, hogy elutasít sem pedig, hogy ő nem kíván.
2023. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

" Erre teljesen felháborodott. És a fejemhez vágta hogy: tudtam hogy erre megy ki a dolog! Meg hogy miért nem tudok én enélkül is kedves lenni!"


Ok nélkül ilyesmit senki nem mond, ez 100%!

2023. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Tehát valamiért azt gondolja, hogy a szexért vagy kedves. Ennek az okát te tudnád leginkább megfejteni.
2023. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Ismered, hogy milyen elvek mentén nevelték otthon a családban? Szüleiddel valaha beszéltél akár néhány szót is?


Nem vallásosak nagyon véletlenül? Erkölcsi felfogásuk, morális megítélésük? Milyen szokásrendszer fejlődhetett ki a párodnál?

2023. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

"a héten még úgyse volt szex."



Meg kell hagyni, nagyon romantikus vagy 🤣

Amúgy a sorozatok függővé tesznek. Nem jó a partnerrel bele kezdeni.

2023. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Nos itt a férj leírja, hogy igyekezett, hogy sosem erőltette ha nem volt a másik oldalon kedv, hogy meg is lepődött a reakción és ráadásul , mivel nem érti itt kér segítséget. Erre leirjátok, hogy ő a hibás. Szóval mindig a pasi a hibás. Baj, mert megkívánta a feleségét és ráadásul előtte aljas módon kitakarított, hogy esetleg örömet szerezzen a párjának. Mert ugye a nők nem kedveskednek ha egy új ruha kell vagy olyan valamit akarnak elérni amihez a férj segítsége , hozzájárulása kell. Mi az elfogadhatatlan abban, hogy a férj kedveskedik a feleségének, levesz a válláról egy terhet és aztán megkívánja? És egyáltalán miért kell ezt a kettőt összevonni? Szerintem a férj olyan értelemben írta a takarítást, hogy egy kedvesség volt részéről a feleség felé és nem úgy, hogy ezért "jutalmat" várt szex formájában. Csupán leírta, hogy nem volt miért lennie rossz közérzetének a nőnek hisz még egy kedvességet is kapott. Erre az úgy fogja fel, hogy a kedvesség valójában aljasság volt.
2023. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!