Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok törődni a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok törődni a párotokkal, ha rossz dolog történik vele vagy csak szimplán úgy vagytok vele, hogy majd túlteszi magát rajta?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami apróság akkor úgy vagyok vele, hogy túlteszi magát rajta (gondolok olyan tragédiákra, hogy nem ért haza a forma 1 rajtra vagy hogy megszűntették a kedvenc dezodorát). Ha bármi komolyabb problémaja van nyilván próbálom vigasztalni, segíteni neki. Kétlem hogy egy jol működő kapcsolatban bárki hagyná a párját magában szenvedni, miután valami tényleg rossz történt vele.
2018. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy törödöm. Minden emberrel törödök,akit szeretek,alap dolog. Párommal meg pláne.
2018. szept. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék, és szoktam ilyen esetben foglalkozni vele.
2018. szept. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hagyom, hogy túltegye magát rajta. Ott vagyok persze a férjem mellett, ha kér valamit, megteszem, figyelek rá, hogy valamennyit egyen, és igyon rendesen, de a lelki folyamatot nem tudom végigcsinálni helyette. Sürgetni meg végképp nem jó ötlet.
2018. szept. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ miről van szó. Férjem már elvesztette a családját és megélt néhány brutális dolgot, amit talán más emberek életében sose fordul elő.


Nála nem segít, ha beszél, tudom. Nem olyan fajta. Olyankor fizikai munkát végez a kertben, hogy feldolgozza a komoly veszteségeket, ápolja a kertet, fát vág, kaszál stb. Ha ilyenkor hagyom és csak készítek neki ebédet vagy bármi, annak tudom, hogy örül. De már egy ideje szerencsére békés az életünk, a napi csip csup gondokat meg le szoktuk tudni szexel, vagy azzal, hogy elbohóckodunk rajta.


Fordítva én szeretem kibeszélni magamból ha vmi nagyon bánt, ő meghallgatja és igyekszik tanácsot adni, ha tud. Nálunk általában így szokott lenni.

2018. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jézusom...ez teljesen alap lenne ahol kicsit is fontos nekünk a másik.


sőt ilyen nem csak a társával tesz az ember.

2018. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, nálunk is olyan, mint az egyik előző válaszolónál.

Páromnak nem segít ha kibeszéli, dolgozik kinn a kertben vagy csak bekuckózik a hálóba. Sajnos nem egy közeli hozzátartozója hunyt el.

Főzök, sütök neki valami finomat és nem beszélek vele fölöslegesen. Neki az segít, ha egyedül van. Mikor mágában kb helyrerakta a dolgokat, aztán kezd el beszélni, mesélni. Meghallagatom, mondok pár szót, tanácsot ha tudok.

Nekem az segít, ha kisírhatom a vállán a frusztrációmat és elmondhatom mi a gond. Meghallgat, ha tud, tanácsot ad, véleményt mond a helyzetről.

2018. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!