Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulás csábítás? Hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulás csábítás? Hogyan? Legfőképp lányok véleményére vagyok kíváncsi, hogy mit tartanak szexinek, romantikusnak egy ilyen alkalomra? De férfi társaim bevált tippjeit is megköszönném. (19/F)

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam hogy meglepnémi barátnőmet egy évfordulós yertya fényes vacsorával és mivel nagyon vonzónak tartja a hajós kapitány jelmezt így azt is szeretnék venni. Ez már jó lenne?-->

[link]

Még esetleg valamilyen trükk/tipp van a tarsolyotokban?:)


2010. okt. 13. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyertyafényes vacsi jó de csak ha te főzöd:)

25l

2010. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A csábítást hagyd a nőkre, azoknak jól áll.

Nem a fiúknak való dolog az ilyesmi.


(rögtön jönnek lányok, hogy dehogynem, és én mennyire hülye vagyok, de ez akkor is így van)

2010. okt. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vacsi után felveheted és sztriptíztáncot lejtesz benne.....
2010. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. válaszadóval egyetértek. A csábítás a nők dolga! Azért húzd csak fel azt a hajóskapitányjelmezt, és a vacsi is jó ötlet, akkor is, ha nem te főzöd, de ne pizza legyen! Horgonyt fel!
2010. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) De a csábítás...lehet máshogy is nevezni, mondjuk hogy levegyem a lábáról az meg már a férfiak "dolga" nem?:)

A kaját én főzöm, mert hál istennek nem kaviár vagy hasonlók a kedvence, szal könnyű elkészíteni.

2010. okt. 13. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2010. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!