Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha ez kiderülne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vékony voltam, extrém módon. Elkezdtem edzeni, de mellé egyre többet enni, és elkezdtem hízni. Normálisabban tudtam öltözködni, férfiasabbnak éreztem magam. Nagyon tetszett, ahogy szex közben a párom fölé tudtam "hatalmasodni". Nem vagyok kövér, de kb 25-30 kiló van rajtam ahhoz képest, amikor megismert engem. Közben sportoltam, szóval egy része izom, azonban hasra hízós vagyok, így elég látványos.

Én sokkal jobban érzem magam így, de a barátnőmet zavarja. Te hogy reagálnál, ha ilyen helyzetben elmesélné a párod, hogy gyakorlatilag direkt hízott meg?


2023. júl. 2. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát, drágám, sajnálom, ha ez a változás zavar téged, mert ez abszolút szándékos volt, és nekem így sokkal jobban tetszik, úgyhogy változni sem fog.

Valahogy így. De azért a pocak ellen lehet tenni úgy is, hogy nem fogyózol.

2023. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értve, így el is mondanám, hadd tudja legalább rendesen.

Aztán ha szakít, akkor nem olyan hú de szerelmes.

2023. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

•Ő dolga valójában, ha szeretném, kívánnám vele maradnék, de aggódnék érte, mert 20-30 kg súlyfelesleg nem semmi.Talan próbálnám rávezetni, hogy ez így nem jó egészségi szempontból.

•Ha kiszeretnék belőle, nem kívánnám, akkor szakítás lenne a vége.

2023. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom átérezni a helyzetet, mert engem nem zavarna, ha a párom a vékonyból és normális súlytartományba lép, és edzett.

Ha emiatt szakít, akkor amúgy sem állt erős lábakon a kapcsolat, szóval... persze gyászolj de jön majd sokkal jobb :)

2023. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha eletkepes a forma es birja az allokepessegi dportokst (futas stb) ,akkor mondjuk. Csak sajnos en mindig is undorodtam a nagyhasu emberektol.
2023. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Vagyis felszedtél 30 kiló izmot. Mert azt írtad nem vagy kövér.

30 kiló súlygyarapodás már beteg. Ki véve ha 180 cm vagy és 50 kiló voltál.

2023. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

"Mindig is nagyon vékony voltam, extrém módon"

2023. júl. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezért biztos, hogy nem szakitanék!
2023. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
30kiló izomDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2023. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az esetedben lényegtelen, hogy 30kg színizom vagy zsír jött fel, meg hogy szándekos volt vagy "véletlen".

Te magad írod, hogy a barátnődet ez zavarja. Nem ilyennek ismert meg, neki a régi külsőd tetszett.

Az, hogy mi mit gondolnánk ebben a szituban édesmindegy, de leírom a saját véleményemet:

30kg sok. Ha egy totál vékony pasiba szeretek bele és felszed 30kg-ot szándékosan, és így nekem fizikailag már nem tetszene, akkor zavarna. De 30kg az vagy úgy lehetséges, hogy abnormális izmokat növesztesz (visszataszítónak találom a tedtépítőkez sorry), vagy durván elhízol.

2023. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!