Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon igénytelen lett mióta dolgozik, büdös, lábszaga van, nem fürdik rendszeresen, mindent a kimerültségre fog! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén tavasz óta dolgozik 3 műszakban üzemben, műszakvezető lett 2 hónapja és rettentő igénytelen. Haza jön, nem fürdik meg, nem öltözik át, abban az alsóneműben fekszik le aludni is, amiben dolgozott. A zoknit se cseréli, lábszaga van mivel acélbetétes bakancsban vannak, és iszonyat büdös. Éjszaka már kijöttem tőle, nem bírok mellette aludni. Ha meg mondom neki csak azt mondja, hogyha én is dolgoznék akkor megérteném, hogy mennyire elfárad.. igaz, én még suliba járok és nem dolgozok, de azért nem hiszem el, hogy emiatt büdösen kéne lefeküdni aludni este, és nem lehet egyszer letusolni. Na jó, hetente 1-2 alkalommal letusol, de azért az semmi. Azt se értem, hogy munkatársai nem érzik, hogy milyen büdös? Látják, hogy facebookon kivel van kapcsolatban, ugyebár velem és lehet engem is cikiznek ha érzik, hogy milyen lábszaga van, aztán azt hiszik én is ilyen vagyok, hogy ilyen emberrel élek. Pedig én nem. Mostanság annyira elegem lett, hogy felmerült, hogy elköltözöm vissza anyuékhoz és itt hagyom. Sokat eltűrtem már, de ez tényleg kezd gyomorforgató lenni.

Mit javasoltok? 26 éves egyébként és nem volt ilyen még nem ment el dolgozni, 2 éve mikor megismertem akkor pedig teljesen igényes volt.


19/L



2021. nov. 17. 11:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Fuuuj, hetente ketszer furdik?? Ez undorito. Remelem szexelni sem akar igy, kepzelem ott milyen szaga lehet 😟😟😟
2021. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%

A répa túrós akkor gondolom... Így kapod be? :D

Hagyd ott a picsaba...

2021. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Mostanában nem volt semmi köztünk, a szája is büdös, fogat sem mos.. teljesen kiölte belőlem a tüzet, úgy érzem késő változnia, de amúgy őszinte legyen anyuék miatt lakok még vele, mert rossz lenne haza menni, ott egy perc nyugtom sem volt az állandó veszekedések miatt.. Pedig már itt hagytam volna lehet, mert mikor nincs itthon és dolgozik mint most, és nem vagyok órán hanem itthon vagyok, takarítok folyamatosan és sikálok, hogy ne legyen olyan büdös lábszag. A szőnyegen is érződik. Undorító tényleg.
2021. nov. 17. 11:26
 4/40 anonim ***** válasza:
30%

mond meg neki...

mindig is igénytelen volt szerintem, csak neked kellet a szüleidtől való külön élet..

2021. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%

Nemsokára belehal abba a kínzásba amit úgy neveznek, hogy "3 műszak". Aki ezt kiagyalta, az egy rendkívül szadista, empátiára képtelen elmebeteg lehetett. Szerencse, hogy ehhez sosem volt vagy lesz közöm, de látom azokon akiket ebben kínoznak. Sokáig nem lehet ezt élve kibírni.


Ő is elindult a pusztulás útján - mentsétek ki onnan, mármint ő meg te. Ilyen helyen NEM SZABAD maradni. Van, ami fontosabb a pénznél.

2021. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
68%

26 éves és csak most kezdett el dolgozni? Gondolná az ember, hogy biztos szerzett 3 diplomát nappalin, na de akkor nem 3 műszakozna...

Mégis mit csinált idáig?

A munka lehet fárasztó, de ettől még legyünk már igényesek!


Írásod alapján én egy nagyon lusta alakot képelek el

2021. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#6


Amikor összejöttünk még tanult fősulin. Szüleivel lakott aztán utána jöttünk el albiba. Informatikai karon végzett, csak nem tudott benne elhelyezkedni, nem volt munkatapasztalata. Aztán jöttek az üzemi munkák mert oda felvették, eddig 2 műszakban volt de tavasszal 3 műszak lett. Konkrét azért ment el gyárba, hogy albérletet tudjunk kivenni hogy eljöhessünk a szülőktől.

2021. nov. 17. 11:36
 8/40 A kérdező kommentje:
Eleinte nem volt ilyen tényleg, mióta jött a vírushelyzet és a korlátozások azóta lett ilyen főleg vagyis tavaly óta.
2021. nov. 17. 11:37
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

6 Ismerek olyat is, aki 31 évesen kezdett rendes munkahelyen dolgozni, addig életművész volt.Az is kemény munkát végez, de tudomásom szerint még fürdik rendszeresen.

Na, szóval az végülis az ő dolga, hogy miért most kezdett dolgozni.

2021. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
15%
Lehet covidos, nincs szaglása.
2021. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!