Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy férfi évekig várjon egy nőre, hogy elváljon?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom pontosan 2 és fél éve hitegeti magát, hogy élete szerelme majd el fog válni a durva agresszív és nárcisztikus férjétől, és végre együtt lesznek, legalábbis a kiscsaj folyamatosan ezt mondja, és ígérgeti, hogy halad, halad, dolgozik az ügyön. Közben a barátom meg szenved, szorong, és reménykedik. Lehetne más nője, de mindenkit visszautasít. Nem értem én ezt, engem már kikészít ezzel. Állandóan meg kell hallgatnom, hogy haladnak előre (sehogy) miket lép a kiscsaj, ügyesen fejlődik, már ki tud állni magáért, bla bla bla, nekem ez csak süket szöveg. A csávókám sokszor depresszióba esik, olyankor nekem esik, hogy most mit csináljon, mit rontott el, én meg mondom hát hagyja a fenébe mert ha igazán szeretné a csaj már elvált volna rég nem csak mondja, de nem hisz nekem! Eskü már nekem szarabb hallgatni és tehetetlenül nézni ezt a vergődést. Nektek mi a véleményetek, férfiak és nők véleményére külön kíváncsi vagyok, ki hogy látja az ilyen sztorit vagy volt-e ilyesmiben.

2023. júl. 5. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Létezik, hiszen a barátod vár évekig!



Egyébként ha tényleg nárcisztikus a nő párja ne gondold, hogy olyan

2023. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

könnyű elhagyni, évekig fog tartani, ha egyáltalán sikerül neki, hogy túllépjen rajta és csakis szakember segíthet benne.

Olvass utána, hogy milyen nehéz az áldozatnak, ez olyan, mint amikor fizikailag bántalmazva van a nő, vagy a Stockholm-szindróma, kialakulása valami fajta beteg kapocs és nehéz elszakitani a képzeletbeli kötelet.

Inkább arra próbáld rávezetni a barátod, hogy hiába hagyja el a párját a nő akkor is ott fog a partnere sutyogorni az árnyékban. Menjen el pszichológushoz a haverod is, ráfér.

2023. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Aki hülye azzal nem kell foglalkozni. Oldja meg a problémáját. Nem kell neki észt adni. A barátod tipikusan önsorsrontó idióta energiavámpír.
2023. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, elég sok ilyen félkegyelmű van, aki benyalja hogy miatta elválik a nagy szerelme és erre hajlandó nagyon sokáig várni.

Saját sztorim nem igazán van, csak egy, ismerősi körben: a barom férj első perctől kezdve szédíti az új sunit, hogy szr a házassága és elhagyja a feleségét érte. Na, náluk a csaj 5 hónapig (!!!) tűrte ezt tőle, utána elmondta a feleségnek, hogy már majdnem fél éve hitegetve van, hogy ők válni fognak. Természetesen sehol semmi, a csávó ugyanúgy kinyalta a feleségét fenekét minden szempontból, heti szinten hatalmas virágcsokor, nyaralás befizetve stb.

Volt nagy koppanás, mert a pasi felé azóta se néz egyik nő se. :)

2023. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritka za ilyen.
2023. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!