Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőktől kérdezném. Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezném. Volt már veletek olyan, hogy a kapcsolatotok elején még bejött a párotok, vonzó volt számotokra? Majd a kapcsolat végén már nem vonzódtatok hozzá, mint férfi?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka, hogy elmúlt a vonzalom az évek során?

2023. júl. 5. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy máshogy kezdődne egy kapcsolat?

Elmúlt, mert teljesen mások voltunk és egy rendes kapcsolathoz több kell, mint a kinézet

2023. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődés, ismerkedés, döntés - kb. ezek egy kapcsolat kezdő pillérei. A továbbiak a döntéstől függnek. Persze ketten vagyunk, és máshogy láthatjuk a dolgokat.
2023. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Meguntam külsőre is, belsőre is.
2023. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A gusztustalan viselkedése és modora, pedig elismertem hogy a világ leghelyesebbje volt akit valaha láttam, néha elgondolkozok nála helyesebb pasim soha nem lesz valószínűleg, dehát nem bánt jól velem szóval így átalakult a rajongásom undorrá iránta. Pedig őt oda vissza volt az elején, szimplán azért is mert levegőt vett..
2023. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Már nem tudtam rá férfiként tekinteni. Külsőre igazából nem változott, de belsőre rengeteget. Vagy mindig is ilyen volt, csak fokozatosan vette le az álarcát. Nem tudom. De onnantól, hogy boldogtalan voltam mellette, megszűnt a vonzalom és a szexuális vágy is.
2023. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Kiderült számomra hogy egy manipulatív, önbizalomhiányos, féltékeny barom. Folyamatosan éreztette velem, hogy nélküle levegőt se tudnék venni. Nos... Nem jött be! 😄 Amíg ő egyedül tengődik 40+ évesen, addig nekem évek óta jól működő kapcsolatom van a vőlegényemmel. Egyszerűen megutáltam az igénytelen életmódja, személyisége miatt.
2023. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Azért öröm olvasni, hogy itt mindenki úgy zárt le egy kapcsolatot, hogy a másik fél volt a hibás xdddd

Javaslom itt pár embernek, hogy nézzetek már magatokba néha egy kicsit.

Tudjátok nagy igazság az életben, hogy egy kapcsolat működtetéséhez két ember kell de ahhoz is, hogy tönkremenjen.


Példának okáért amikor ti már nem tudtatok férfiként tekinteni a volt párotokra, ő lehet, hogy már hónapok óta nem tekintett rátok nőként, mert sikerült valamivel ezt kiváltanotok, csak a többség sajnos olyan görbe tükröt tart maga elé, hogy az életbe nem venné észre a saját hibáit és felelősségét.. értitek a lényeget?

Ok-okozat.

2023. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

"Azért öröm olvasni, hogy itt mindenki úgy zárt le egy kapcsolatot, hogy a másik fél volt a hibás "

majd megtudod, ha végre neked is összejön a párkapcsolat.

2023. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 8-as, ez nem a tini nindzsa teknőcök párbaj, hidd el, hogy túl vagyok már néhány párkapcsolaton és pontosan ezért írtam amit írtam.

Nyugodtan pontozhattok lefelé, ugyanolyan nyugodtan fogok aludni ;)

Ne haragudjatok már meg de azért ha visszanéztek az előző párkapcsolatotokba, biztosak vagytok abban, hogy mindent megtettek a másikért?

Erősen kétlem, abban viszont biztos vagyok, hogy ugyanannyit beleraktatok, hogy tönkremenjen mint a másik.

Tulajdonképpen nem is értem az utolsó választ... Ha nem is lett volna párkapcsolatom soha, ettől függetlenül ez a válasz mit magyarázna meg? Semmit...


Egy ilyen világot élünk ahol egy szakítás után az IQ,EQ nuku emberek a felelősségvállalás totális hiányában szemrebbenés nélkül kijelentik, hogy ők semmilyen szinten nem hibásak és mindent megtettek a párjukért.. dehogy tettetek :)

Félreértés ne essék, aláírom ha valakit tényleg ki kell dobni mert egy büdös patkány, akiben semmi tisztelet, empátia és hűség nincs a másik irányába, de én fent nem ezekről a kapcsolatokról írtam, hanem a kedves kérdező által feltett kérdésre írtam egy véleményt.

2023. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat vège, hàt ìgy is lehet mondjuk fogalmazni egy olyan kapcsolatban ahol ez nincs kimondva, ès hideg rideg a kapcsolat. Rèszemről sok èv utàn is van, lenne vonzalom ha èreznèm hogy felèm is lenne ez az èrzès. Egy idő utàn a sok elutasìtàs, ès a hidegsèg sok mindent megtud egy emberben vàltoztatni. De akàr könnyen vàltozhatna is ez ha igazàn szeret valaki valakit.
2023. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!