Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Múlt héten elmentünk egy gyorsétterembe, ahol a barátom fizette a kaját (mondtam neki, hogy kifizetem a felét, (annak ellenére, hogy legalább kétszer annyit eszik, mint én) de ragaszkodott hozzá, hogy tegyem el a pénzem). Azóta vettem neki én is apróbb dolgokat, vettünk alkoholt is (nem a legolcsóbb fajtát), azt én fizettem teljesen.

Most beszéltük, hogy rendelni kéne valami kaját, nagyon megkívánta a szusit, és bár én valami főtt ételt szerettem volna enni, mivel én sem utálom, beadtam a derekamat, hogy na jó együnk azt, mert tudom, hogy nagyon szereti. Azt mondta fizeti ő.

Erre amikor a rendelésnél kérte a bankkártya adatokat, azt mondta, adjam meg az én bankkártyám adatait, merthogy múltkor úgyis ő fizette a gyorséttermi kajálásunkat.

Csak szerintem volt ez bukóság? Mármint nem az, hogy én fizettem, én az egyenlőség híve vagyok, felesben szeretem fizetni a dolgokat, de szerintem ez nem volt szép, hogy azt mondta meghív, és velem fizettette ki azt a kaját, ami alapból az ő ötlete volt, és a nagy részét ő is ette meg.



2023. júl. 2. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ő nem úgy gondolja, hogy fele-fele arányban fizessetek, hanem hol te, hol ő. Beszéljétek meg, hogy mi legyen, ez nem a világvége. De persze, ha neked nem tetszik a viselkedése, akkor lehet elbucsuzni is tőle. Te döntésed.
2023. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéld meg vele, ha téged zavar, hogy fizeted a kajáját mikor ő többet eszik.
2023. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
#1 ja, tök oké, hogy az olcsóbb gyorséttermezést ő akarja fizetni, a 15 ezres sushit meg a lánnyal fizetteti. Mekkora féreg. Velem is eljátszott ilyet egy pasi, rendeltünk sushit, mert azt kívánta, 12 ezer volt. Én kb. csak a negyedét ettem, erre ki akarta fizettetni velem a felét. Nem halok bele 6 ezer forintba, nem az összeggel van itt a gond, hanem a férfiatlan hozzáállással.
2023. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ő úgy vette, ha te is szusit kérsz, fizesd most te.

De amúgy igen, kicsit fura hogy meghív aztán mégse.


Ezzel együtt azt mondom ez nem a világ vége.

Máskor ne engedj meg neki ilyet.

2023. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

#3:


Világosan le van írva, hogyha nem smakkol neki a viselkedése, akkor szakítson, rajta múlik.

Gondolom még csak friss kapcsolatról van szó, ne hagyja, hogy ő döntse el ki mikor fizet, hanem beszéljék át, hogy fele-fele, vagy mindenki a magáét, esetleg hol ő hol a kérdező fizet.

3 opció van, egyébként meg nem férfiatlan hozzáállásról van szó, hanem félreértésről, vagy a férfi sunyi,rafkós róka.

2023. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
#5 egyértelműen sunyi a pasi. Egy rendes pasi sose hozna ilyen helyzetbe egy nőt. Nálam ez azonnali szakítás lenne.
2023. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

Remélem legalább te 2x annyit keresel mint ő, és így nyavajogsz és sírsz itt.



Hogy az ilyenek miért vannak kapcsolatban? Gyökér xD

2023. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17:35-ös, sokkal jobban áll anyagilag, mint én.
2023. júl. 2. 17:40
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Figyi, csak hogy legyen mihez hasonlítanod, az eddigi 2 pasim szinte sose engedett fizetni. Eldöntheted, hogy neked ez kell-e.
2023. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Leclerc ***** válasza:
87%

Nem lehet, hogy közben rájött hogy elfogyott a pénze?


Ha rendszeressé válik, akkor persze jogos, de hogy egyszer volt ilyen, szerintem nem kéne mellre szívnod.

Egyszerűen beszéld meg vele, hogy mostantól felesbe fizetek minden ilyet. Ha nem akkor belemenni, akkor meg szakíts vele. Mert tényleg kár vele a vesződés.

2023. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!