Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban hogyan lehet normálisam kezelni ha egy harmadik fellel nagyon erős szexuális vágyat érzünk egymás iránt?

Figyelt kérdés
az még belefér,ha leülünk megbeszélni ,hogy ez van de semmi folytatasa nem lehet.
2023. júl. 7. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

A “leülünk megbeszélni” ből jó eséllyel folytatás is lesz.


Meg kell mondani, hogy bocsi házas vagyok, és szevasz. Igaz ez a házasok 90%-ának nem megy, segget csinálnak a szájukból, mert olyasmire esküdtek fel, amit nem tartanak be.

2023. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

nyitott házasság

cuckold

bdsm alapján eltérő lehetőségek


45/F

2023. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Ha a házasságodat "választod" meg kell szakítani minden kontaktot az adott személlyel. Különben előbb-utóbb dugás lesz belőle.
2023. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Elválsz, mert fog jönni negyedik, ötödik személy is, akivel ugyanúgy fogod magad érezni.
2023. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

egyszer már döntöttél ami életed végéig szól!

Ha nem birsz magaddal maszturbálj egyet.

Ha félrelész gondolj bele milyen következményekkel jár ha kiderül.

2023. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiányzik egészen véletlenül valami a házasságodból? Mert szerintem másképp nem alakulhat ki ilyen erős vonzalom, csak akkor,ha ezt másho nan nem kapod meg. Én a párommal ülnék le elsősorban beszélgetni erről, hogy meg tudjuk oldani a problémáinkat.
2023. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kuld el kondiba vén phaszt attol majd ujra bezsongsz.
2023. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
a férjed/feleséged támogatásával ez t vágyat leküzdöd. Hűséget fogadtál, legyél elég erős hozzá!
2023. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Kissé meredek a dolog, de a beszélgetés szerintem még belefér, ha tartják a határokat.
2023. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Beszélgetes -de csak nyilvanos helyen, mert ha kettesben annak más vége lesz-, aztán amennyire lehetseges minden kontakt megszakitása.

Esetleg ezután több/változatosabb szex a házastársaddal

2023. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!