Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó maradni egy házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó maradni egy házasságban, ha az ember (lánya) már nem szerelmes a házastársába?

Figyelt kérdés
10+ éves házasság után beleszerettem egy lányba. A társadalmi közmegegyezés szerint ilyenkor dobni kell a lányt, és megpróbálni rendbetenni a házasságot. De a házasságon nincs mit rendbetenni, mert csak annyi bajom van, hogy hiányzik a szerelem de nagyon. Gyerekeink is vannak, őket meg nem akarnám elhagyni. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. febr. 3. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz: le ülsz és megbeszéled a tényeket a házastársaddal. Itt sajnos nem fogsz kapni receptet, ami mindenkinek jó.


Én tudom miről beszélek. Kiléptem egy házasságból, bár más okból. Nem könnyű helyzet, s nem zajlik le egy hét alatt...

2013. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 fospuska ***** válasza:
10%

az ifjú madamisielle-t félbe kell hajtani párszor, meg sokat együtt lenni vele,amíg kijönnek az ő hibái is...:D

vagy magyarázd meg magadnak, hogy igazából csak a dugás vonz hozzá.

a házasság stabil dolog, de érdekes lenne a másik felet is megkérdezni,mert lehet,hogy a nejednek is hiányzik és ő lép először. ha én így éreznék,eszembe jutna,ő mit gondolhat...

2013. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Engem aztán marhára érdekelne a társadalmi közmegegyezés. Viszont neked csak a farkad állt fel. A pasiknak fogalmuk sincs róla, mi az a szerelem.
2013. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szüleimnek megromlott a házassága (3. fél miatt...) de miattunk, a gyerekek miatt együttmaradtak. 5 év szendvedés, veszekedések voltak, aztán rendbe tudták tenni a dolgokat, és újra boldogok. Habár könnyebb lett volna nekünk is, ha nem kell azt az 5 évet végigszenvedni. De így utólag örülök, hogy újra boldogok.
2013. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Mindent megtettél a házasságodért azért h ne hűljön ki ?


Don't ever leave the one you love, for the one you like! Because the one you like will leave you for the one she loves

2013. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 fospuska ***** válasza:
12%

hármaska,maga nem szingli véletlen...? :D

a pasiknak van róla fogalmuk,csak ahhoz AZ a nő kell. onnan megy majd' mindegyiknek.

2013. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 Igen, sok éven keresztül mindent megtettem a házasságomért, de ez nem javít azon a tényen, hogy nem vagyok szerelmes a feleségembe és sajnos soha nem is voltam. Eddig ez nem zavart, mert azért szeretem (még most is), de most beütött a krach.


Az én esetemben: Shall I leave someone, whom I like for the one, whom I love?

2013. febr. 3. 15:08
 8/21 A kérdező kommentje:
És sajnos olyan házasságokat is ismerek, nem is egyet, ahol volt egy harmadik, mégis együtt maradtak; és ezzel a férj/feleség eldobta magától a boldogságot, mert a házastársával már soha nem lesznek boldogok.
2013. febr. 3. 15:22
 9/21 fospuska ***** válasza:
kérdés még,hogy az ifjú lány is szerelmes-e, vagy csak te akarod annak látni...
2013. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál szerelmes akkor miért házasodtatok ?
2013. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!