Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás mekkora bűn?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt , én 22/n , ő 25/f . Az elejen a kapcsolatunk tökéletesen működött azonban én egy évre Abu- Dhabiba költöztem egy munka miatt. ( kommunikácio és médiával kapcsolatos , mielőtt bárki is mást gondolna)

Sajnos én elvesztettem a szenvedélyem iránta , és úgy éreztem nem vagyok már szerelmes , ezért megcsaltam , de nyilván valóan, mint ahogy a legtöbb sztereotípia mutatja, azok a muszlimok csak játéknak tekintik az európai nőket ..:)

És valahogy újra összekerültünk.

Megbocsátott nekem, bár néha még előhozza a megcsalás témáját, ugyanakkor sokszor passzív - agresszív ha szóba kerül például az adott kultúra..

Ezt amúgy meg is értem , de akkor miért ragaszkodik hozzám?

Számtalan éjszakát végig beszeltunk, most én tudom magamról , hogy szerelmes vagyok , állítása szerint ő is, de látom rajta, hogy a mai napig bánkódik néha ezen..

Ezért szeretném megkérdezni ezt egy ilyen helyen, ahol őszintén mindenki leírhatja azt , amit gondol.:)



2023. júl. 7. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Fúúú de egy ócska nő vagy! Nem is megyek bele a részletekbe, felesleges.
2023. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagy, lényegében elárultad. Arra szerintem kb semmi esély, hogy minden olyan legyen, mint előtte még akkor sem, ha valaki megbocsát neked.
2023. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Az nekem csalódás hogy nem szeret a másik vagy egy instabil jellem. Nem is az akinek addig hittem.

Ha vele maradok az csak annyit jelent hogy hiába nem az akinek hiszem de én mégis rárakom az illuzioimat es nem akarom levenni a rozsaszin szemüvegem, félek a realtól nem akarom azt észrevenni, ragaszkodom ahhoz a képhez amit tovabbra is hittem.


Ez viszomt csak egy apró ki szelet egy hosszabb folyamatbol

Az első a tagadás. De biztos szeret nem lehet hogy nem. Biztos en kellek neki mindig es mindenkoron.

Aztán lassan beeszi magát a többi. Feldolgozása a megváltoztathatatlannak(es le tudtam írni:D), elfogadás, nyugtázás, aztán keresek mást akinek én kellek nem más.

2023. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

"mint ahogy a legtöbb sztereotípia mutatja, azok a muszlimok csak játéknak tekintik az európai nőket .."

És a te példád is bizonyítja, hogy jogosan.


"Ezt amúgy meg is értem , de akkor miért ragaszkodik hozzám?"

Jelenleg jellemzőbb a férfiakra a szerelem és ragaszkodás, mint a nőkre. Jelenleg a nők amolyan tinikorban megragadt gyerekes érzelmi világot alakítanak ki, mint ahogy te is.

2023. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleszarnak a tányérodba de utánna tisztára mossák, lefertőtlenítik akkor se fogsz róla jó étvággyal enni.

Szóval jogos a srác részèről a problémázás. Azt én sem értem hogy miért fogadott vissza.

Soha nem bíznék meg benned.

2023. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátnőm is egy arabbal csalt meg, csak szórakozott a srác vele...végül egy francia lányt választott a pali....vajon miért?? 😅😅😂😂😂
2023. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha téged csak meg, akit szeretsz és egy életre tervezel vele, akkor rájössz, hogy mekkora fájdalom.

Hiába szeret nagyon ez a fiú, megbocsájtani lehet, de felejteni nem. Örökké ott lesz köztetek a harmadik.

Ezért ér véget egy kapcsolat a megcsalással. Soha nem lesz olyan, mint azelőtt. Ő nem bízik benned, és időről időre fel fog jönni a téma. Aztán vagy te dugsz félre megint, mert "kellett a vígasztalás", vagy ő, hogy bosszút álljon. De te már most a szakítást várod. Akkor szakíts te!

A szerelem nem elég. Bizalom és tisztelet nélkül nem ér semmit. Könyveld el, hogy ezt elcseszted, aztán legközelebb legyél okosabb.

2023. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Semekkora, termèszetes dolog.
2023. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Huuu , szerintem kedves hatodik , azért választott franciát, mertt csomó arab anyanyelvi szinten beszéli a franciát is :((((

Sajnalom hogy ezzel mely

Traumakat is a felszínre hozhattam par embernél .

Igazatok van abban, hogy ez már eleve el van ítélve , de én még bizok abban, hogy az igaz szerelem képes mindent legyőzni !!<333

2023. júl. 9. 01:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne igazi szerelem nem kurtál volna félre.
2023. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!