Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kellett volna?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok vagyunk együtt, ezidő alatt rengeteget híztam. Akkor lehettem kb 65 kiló, most 120 felett vagyok. A miérteket ne firtassuk, nem erről szól a kérdés.

Szóval ülök az ágyon, és a barátnőm egy olyan videót csinált, amin egy telefont vesz, ahol régi kép van rólam a 60 kilómmal, majd leveszi a kamera elől a telefont, és ott vagyok a mostani alakommal, kb szétfolyva a kanapén, és alámondja, hogy ő mennyire jól főz. Ezt fel akarta rakni tiktokra vagy instára, már nem is tudom, egyiket sem használom. Totál kiakadt, amikor nem hagytam neki. Az egyik ellenérve az volt, hogy miért számít, amikor nem is vagyok ezekre beregisztrálva, és kb őt nem is követi egyik ismerősöm se, szóval aki látja, az nem is ismer.

Tényleg én reagáltam túl, hogy ilyet akart csinálni? 24 évesek vagyunk


2023. júl. 8. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"Totál kiakadt, amikor nem hagytam neki."

Miért nem hagytad neki?

2023. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy nem hagytad.
2023. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem bunkó a párod.


A 66 éves párom pont, hogy mióta együtt vagyunk, 110 kg-ról 90 kg-rá fogyott.


Jól is áll neki.

A büszkeségem...

2023. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!