Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mikor minden tökéletes, mégsem vagyok felhőtlenül boldog?

Figyelt kérdés
Azért kezdem ennyire az elejétől, hogy pontos képet kapjatok a problémáról. 17 évesen sikerült megismernem a nagy Őt, akivel lassan 9 éve alkotunk egy párt. Egyikünknek se volt túl sok tapasztalata előtte, a szüzességünket is egymással vesztettük el. Sok nehéz időszakon túl vagyunk már, de az érzéseink sosem kérdőjeleződtek meg. Mindig segítjük egymást, vannak közös céljaink, amiket igyekszünk megvalósítani, a hálószobában sincsenek problémák, egyszóval minden tökéletes... lenne ha nem kapott volna el egy kapuzárási pánikszerű érzés lassan fél éve. Azt érzem, hogy vele szeretnék megöregedni, családot alapítani, de kéne egy kb egy max két éves szünet egyedül. Alapjáraton is szeretem azokat a ritka pillanatokat amikor egyedül lehetek itthon, pl ha a tesójánál alszik.Gyerekkorom óta nagyon önnálló vagyok és úgy érzem nagyon hiányzik egy kis szingliség, egy olyan periódus ami nálam teljesen kimaradt mivel a családomtól egyenesen hozzá költöztem. Nincsen harmadik személy a képben, de bevallom, hogy többször gondoltam már arra, milyen lehet pl egy egyéjszakás kaland, vagy csak simán engedni valakinek hogy udvaroljon. Beszéltem vele erről és ő egyáltalán nem így érez. Látom rajta, hogy még mindig ugyanazzal a szerelmes szemmel néz rám mint 9 évvel ezelőtt és rohadt szar embernek érzem magam ettől. Azt mondta, hogy ő ha meg is néz más nőket, nem tudna közeledni feléjük és nem igazán vágyik arra, hogy rajtam kívül mással legyen. A beszélgetés után mégszarabbul éreztem magam és megpróbáltam ezt az egészet kiverni a fejemből, hisz tisztában vagyok vele, mennyire szerencsés helyzetben vagyok, hogy mennyire sokan vágynak olyan kapcsolatra ami nekem nagyon hamar megadatott. Mégis újra és újra előjönnek a gondolatok a fejemben, hogy most kéne még egy kicsit élnem, míg fiatal vagyok és nem itthagyni csapot papot 1-2 gyerek után pl. Nem várhatom el tőle nyílván, hogy üljön és várjon, hogy kibulizzam magam, aztán visszafogadjon, de így meg úgy érzem hogy 10-15 év múlva bánni fogom, hogy nem tettem meg.
2023. júl. 8. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

Mielőtt megismertem a 66 éves páromat, előtte kiéltem magam.


Sajnos sokan nem értik, hogy a vágyakat reális keretek között meg kell élni.


Ezért van ennyi kapuzárási pánikos férfi, nő stb.


Hány feleség is van, aki ki van éhezve idősebb férfira.


Egyszerűen túl korán mentek bele egy kapcsolatba, házasságba.

2023. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"úgy érzem hogy 10-15 év múlva bánni fogom, hogy nem tettem meg"

Már most bánod, ha nem teszed meg.

Tedd meg.

Ő szeret, és elég vagy neki, te is szereted, de ő nem elég neked. Így nem lehet egy életre szövetkezni.

2023. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"minden tökéletes, mégsem vagyok felhőtlenül boldog"

Nem tökéletes, ha nem vagy boldog.

2023. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Ezért nem szabad tervezni magyar nővel. Tökéletesen leírtad mi a gond, ehhez nincs mit hozzáfűzni, mindenki vonja le a következtetést mire gondolok, ha szeretné, én nem kezdenék bele egy esszébe!

Nem, nem vagyok incel, kapcsolatban vagyok 9 éve.

2023. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen boldog ez igaz, de boldogtalannak se mondanám magam. Ha boldogtalan lennék nem is agyalnék azon, hogy menjek vagy maradjak, ha 100% boldog lennék akkor se. Senkinek nem kívánom ezt az érzést.
2023. júl. 8. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el, de ne sírj néhány év múlva, amikor lelakott fejjel már mostani kategóriádban jóval alatta lévőkkel kell beérned.
2023. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Én azt hiszem értem a problémád. Az pedig nem más, minthogy itt vagy kb 26 évesen, és soha nem éltél egyedül, úgy, hogy ne kelljen máshoz alkalmazkodni. Én pl szeretek egyedül lenni, meg is őrülnék, ha ebben sosem lett volna/lenne részem.

Előbb a szüleiddel laktál, aztán a pároddal, nem volt átmenet a kettő között.

Próbáljátok meg megbeszélni, hogy kicsit különköltöztök. Min fél évre. Hogy megadasson neked is, hogy egyedül élsz. Persze ne szakítsatok, ne az legyen a cél, és ne az, hogy másfele keresgéljetek. Randizzatok, de közben éljetek külön, kiélvezve az egyedüllétet.

2023. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hazudod, hogy minden tökéletes, nyilván nem az mert másra vágysz.


Mindenképpen szakíts, és nézd meg, mit találsz ott, amerre menni akarsz.


Ne áltasd a párod, ne húzd az ő idejét, ne mondj ilyeneket, hogy "2 év szünet". Szakítás van, ahol a ti kapcsolatotoknak vége, és utána menj egyedül az életbe amit annyira akarsz. Ne próbálj alkudozni, ne lengesd be, hogy majd később folytatjátok. Csináld tisztességesen.

2023. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as teljesen egyetértek veled, ezért nem léptem semmit.

Én tényleg vele képzelem el a jövőt, tőle szeretnék gyerekeket, vele szeretnék megöregedni, mégis van egy űr bennem, amit nem tudtam megélni akkor amikor azt kellett volna és ezért nem hibáztatok senkit, túl korán sodort össze minket az élet. Írtam is, hogy nem várnám el tőle soha, hogy várjon rám, a feljebb írtak miatt pedig nem lennék rá képes, hogy végleg szakítsak. A jelenlegi megoldásom az, hogy maradok és az eddigieknél sokkal jobban koncentrálok a kapcsolatunkra, sokat teszek azért, hogy ne érezzem azt amit, mégis időnként előjön.

2023. júl. 8. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Aha persze... akkor miért írtad ki ezt a kérdést...


Szerintem csak azért mondod, hogy tőle szeretnél gyereket, mert nem volt senki más az életedben és a tudatlanság leple alatt most ezzel hitegeted magad. De igazából mást akarsz. Teljesen értelmetlen, hogy játszd a szentet és elnyomd magadban amiken már tök régóta rágódsz. úgyis utat fog törni és az elfojtás pedig megbetegít. Szerintem ilyen hozzáállással a párod idejét és energiáját sem kellene elvenned, és ne csinálj úgy gyerekeket, hogy majd azt fogják látni, hogy az anyjuk tök máshol jár, nem a férjét szereti... úgyis meg fogod tenni amit akarsz. Ehhez még nagyon fiatal vagy.

2023. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!