Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy lányt és ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt és ki derült hogy fizetős lány ?

Figyelt kérdés

Az elején még nem tudtam aztán elmondta

Elég jól halad a kapcsolatunk és a munkát is abba hagyta miattunk

Volt valaki hasonló cipőben ? Vagy mit gondoltok erről ?


2023. júl. 8. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha téged nem zavar még jól is jöhet. Ha kevés a lóvé bedobja magát.

Én soha nem lennék olyannal aki árulta magát. Kutyából nem lesz szalonna. Egy kiégett romlott lelkű nő nem lenne a gyermekem anyja.

2023. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy te ezt mennyire tudod elfogadni. Ha nem zavar annyira a múltja, amíg csak múlt, akkor adj neki egy esélyt, de ha tudod, hogy sosem tudnád ezen teljesen túltenni magad és mindig úgy fogsz rá nézni, mint aki korábban fizetős lány volt, akkor felesleges bármelyikőtök idejét ezzel húzni.
2023. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nézd a jo oldalat, legalabv nem neked kell eltartanod, hisz sokkal jobban keres.


Komolyra forditva; az hogy miattad abbahagyta, az nagyon pozitív. Kerdes te eltudod e ezt a közelmúltat fogadni, illetve ő nem fog e visszamenni ha valamilyen anyagi nehézség lesz

2023. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Más városban, idegen helyen. Különben naponta fogtok találkozni a lyuksógorokkal.
2023. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én éltem együtt volt prostival. Igazából semmi rosszat nem tudok róla mondani. Hét évig voltunk együtt, nem tudok róla hogy valaha is megcsalt volna. A mai napig beszélünk néha. Azóta férjhez ment és van egy lánya. Az igaz hogy a férje tartja el. Talán ezért hagyott el mert én nem tartottam el.
2023. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

#4 ötös vagyok , ezt kihagytam, valóban , ő Pesten volt prosti aztán vidékre költözött hozzám.

Itt senki nem tudott a múltjáról.

2023. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Mert nem csak rád vár a szomszéd lány, van neki sok-sok kuncsaftja..." kornyikálta anno Rokker Zsoltti.
2023. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abban a cipőben már elég sokan voltak.
2023. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!