Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm anyagilag nem engedhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyagilag nem engedheti meg magának a fizetős programokat és meghívni se engedi magát, kezdünk ellaposodni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyetemista diákmunkából és öszöndíjból él. Minden ki van neki számolva és szórakozásra nem költ. Állandóan csak sétálunk ezt már unom. Utazás, mozi, állatkert, színház minden kizárva anyagi okok miatt. Viszont más "alamizsnáját" nem fogadja el. Eléggé ellaposodtunk..

Mégis mit tehetnék?



2017. dec. 15. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mi is emiatt mentünk szét az első kapcsolatomban.. a végére már borzalmas volt, pedig megpróbáltam meggyőzni sokféleképpen.

Amúgy a barátnődet zavarja, vagy igazából neki kényelmes így?

2017. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Hát semmit, ha nem engedi meghívni magát.

Nem hiszem el egyébként, hogy havonta egyszer ne bírna kifizetni egy mozit, nem értem, miért sajnál valaki ilyesmit magára, vagy nekem az is fura hogy alkalomadtán nem engedi, hogy meghívd valamire.


Nekem is ment már tönkre kapcsolatom emiatt az otthonülős unatkozás miatt. Nyilván, ha mindkét fél otthonülő, akkor oké lehet, de így nem...

2017. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu volt velem is anno, de ezt úgy oldottam meg hogy pizzát rendeltem vagy vettem egy csomó alapanyagot és együtt főztünk... szóval megoldható csak kreatív legyél.
2017. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Örülhetnél. Nem egyszerű szerény nőt találni.
2017. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ő takarékoskodásban nőtt fel: nincs nyaralás, se utazás, se mozi, se semmi program.

Kezdetben tetszett h nem húz el mindenhova... Állandóan sétálás órákon át, közös főzés (elég gyakran, mondjuk pénzt nem fogad el, de pár alapanyagot megvehetek), társasjáték, filmezés. Szóval azért probál változatos lenni. De ez zavar... Úgy elmennék nyaralni vele, de hát nem lehet...

Szülei elég szegények így nekik is ad haza pénzt.

2017. dec. 15. 11:19
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Jaja kezdjetek el együtt sütni/főzni.


Szerezzetek ilyen 50+1szexpózos füzetet és hajrá.


Most karácsonyra kapjon tőled páros tánctanfolyamot.


Nem tudom hol laktok, de buszozzatok el érdekes helyekre a városotokban. Akár kirándulni is mehettek csomagolt szendvicsekkel.


Csinálhattok otthoni lakásdekorációs dolgokat, te fúrsz meg kalapálsz, ő meg ragaszt és csillámotszór vagy fest. Úgy csinálnék egy olyan raklapbútort..


Vagy még jó ingyenes program a filmezés és persze a játék.


De én sokat sakkoztam is az exeimmel, vagy olvastunk együtt.


Vagy vannak ilyen masszázs technikák youtubeon, az is tökjó program pár gyertyával.


Vagy kaphatna tőled kondibérletet, ahol wellness is van. Azt is lehet együtt csinálni.


Csak kreativitás kérdése. Egyszer barátnőmmel szedtünk séta közben egy nagy táska diót az utcán és megtörtük otthon. Tökjóvolt.


Szóval csak kreatívnak kell lenni, vedd rá ilyesmikre.


De jó hobbi a másik bosszantása is:)

2017. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg neki karácsonyi ajándékként az utazást, akkor majd elmegy veled nyaralni. :) Ajándékot bizonyára nem utasít vissza.

Párom is ilyen volt (itt én vagyok a nő), neki még a szülei se voltak soha nyaralni, így neki se volt természetes. De miután egyszer eljutottunk, rájött, hogy milyen jó, mostanra már ő szervez. :)

2017. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Merrefelé éltek? Azért ha az ember nagyon akarja, tud más programot is a sétálgatáson kívül.

Például Budapesten most esténként ott van a Szent István Bazilikánál a fényfestés. De ajándékozhatsz neki karácsonyra állatkerti nevelőszülőséget is, és azzal egy évben van 2 alkalom (májusban és októberben), amikor a nevelőszülő ingyen bemehet.

2017. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tudakold meg, h nem-e hogy ő csak ilyen lusta fajta, aki nem akar járkálni sehova sem. Az én párom is ilyen volt, h ha mondtam neki, h meghívom, akkor sem akart menni. Aztán leültem vele beszélgetni, h ha nem fogunk soha kimozdulni, akkor ez rossz útra fogja vezetni a kapcsolatunkat. Azóta eljutottunk odáig, h havonta 1x csinálunk egy kiruccanós napot, h elmegyünk vásárolni, mozizni és vagy ő vagy én fizetek.
2017. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sétálni eljár, azt írta a kérdező, tehát nem az a baj, hogy ki sem mozdul.
2017. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!