Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg felszínesség ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felszínesség ha elhagyom mert meghízott?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésem által felmerült bennem ez a kérdés és Rettentő bűntudatom van. 10 éve együtt vagyunk, évek óta szedte fel a kilókat kb 15-20 kg lehet pluszban rajta főként a hasán, amolyan sörhas jelleggel. Én nagyon szeretem, helyesnek látom de borzasztóan zavar hisz szexuális életünk tönkrement , nem bírja , libidoja is alacsony es mozgas teren zavaró, úgymond közénk all az együttlét alatt, nem tud rám jönni, csattan rajtam a hasi rész így nem élvezem az együttléteket, van hogy hónapokig nem szexelunk . Én nagyon igyekszem vonzónak kinézni vékony alak szép bőr számomra fontos ez is, pedig nem erdekel a külcsín és pl kifejezetten taszitanak a kigyurt felszínes pasik! Az évek alatt próbáltam meggyőzni az életmódváltásról, de ha meg is ígéri közli hogy ő így el van, nincs elég ereje hozza/ nem megy/ megsincs kedve ehhez. Régen egyszer sikerült neki de az jojó volt. Most már eljutottam odáig hogy szeretem, de így is vannak más problémák is es ez a szex es intimitas mentesség felemészt. Baromira tetszene nekem a régi súlyával és nem kellenek nekem ezek a jampi pasik, olvastam más kérdéseknél , hogy csak mert s parja meghizik nem hagyja el, a szex ugyanolyan. De ha nehéz a mozgas, nem bírja szusszal már akkor hogy? Nem akarom felszinesseg miatt elhagyni , de nem megy tovább ez ebben a formában.


30N


2023. júl. 8. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha így nem vagy boldog, és nem is hajlandó ezen változtatni, akkor hagyd el! Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!
2023. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd el, 30 évesen jó hogy nem vonulsz kolostorba. 😁
2023. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem hajlandó tenni a kapcsolatért akkor nincs más megoldás.

Emiatt ne legyen lelkifurdalásod. Még mindig korrektebb mint megcsalni.

2023. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sajnos én is sok hibát vetettem ami miatt o is mondhatja a saját oldalát, velem is sok a hiba. De próbálok vele mostanában tárgyalni a jövőről és közli folyton, hogy neki ez így jó nem tud lefogyni megpróbálhatja de megint nem ígéri mert jó ideje nem megy neki. Azt lstom akarja de nincs ereje , el van. Én nekem a munkám miatt nincs idom főzni ra csak heti 2-3 alkalommal max , de ő is jol főz szokott is de nem hizlaló ételeket. Engem a hozzáállása zavar , hogy kernem kell/ nyaggatni mert ha nem, a helyzetbe belekényelmesedik. Ugyanakkor odaadó csodálatos ember és megszakad a szívem hogy el kell hagyjam . A szex az intimitas nem minden…. De azért számít .
2023. júl. 8. 16:52
 5/22 A kérdező kommentje:
Itt tényleg nem külsőre zavar engem hanem teljesítmény / fizikai erzetre szex közben akadályoz zavaró pl. Meg már nagyin keveset bújik össze velem ami pedig nem szex.
2023. júl. 8. 16:54
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem felszínesség, mert nem csak arról van szó, hogy már nem úgy néz ki, hanem egyrészt a szexuális életetek kárára megy nem is kicsit, másrészt ha a szexet se bírja 1 percnél többet szusszal, akkor jogosan felmerül, hogy ez a túlsúly mégis milyen hatással van az egészségére. Ha a külsőségekért nem is, de ezekért igenis le kéne fogynia, csak lusta hozzá. Ő is megmondta, hogy nincs kedve hozzá, mert kényelmesebb nem tenni semmit. Ezek meg már egyáltalán nem felszínes okok a szakításra. Ahogy az sem, hogy nem érdekli a te oldalad. Olvastam a másik kérdésedet is és értem, hogy ő elment fél perc alatt és nem bírta tovább, de ilyenkor az lenne a minimum, hogy legalább máshogy kielégít és nem letudja annyival, hogy neki ez jó volt. Ez nem is csak a szexről szól.
2023. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha többször lefogyott és vissza is hízta, akkor valamit nagyon rosszul csinált. Több, mint valószínű, hogy kiéheztette a szervezetét, ahogy te is mondod, nem "életmódot váltott", aztán megint elkezdett zabálni és pikk-pakk visszaszedte magára a kétségbeesett szervezete a kilókat egy "éhezés" után.


Ráadásul el kell keserítselek, minél többször jojózik így az ember, annál nehezebb lefogyni újra. Nem kizárt, hogy a szervezetét olyan szintű sokk érte a rengeteg hízástól-fogyástól, hogy ki kéne kérni valami szakember véleményét az étrenddel kapcsolatban, amit komolyan is vesz, mert így folytatja, ki fogja magát csinálni.

2023. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

6-os


Köszönöm a segítségnyújtást.

Igazából utána szeretne velem is foglalkozni csak így nem akarom, elmegy a hangulatom … az az meg se jön közben igazán :(


7-es, szakember segített neki lefogyni pár éve az sikeres volt de jojó, ahogy írtad vissza is hízott még jobban is. Azóta néha el megy edzeni v vagy figyel az ételre dd valóban nem mozdul meg, lehet hormonális.

De el van, mindig épp mást mond .

Volt, hogy azt mondta pár hete tokre halad ugyan ndm tudja mennyinel jár hány kg de nagyon halad mindenki látja a változást. Aztán hogy igazából le se akar fogyni. Majd, hogy megpróbálja akkor jovoheten de ndm ígér semmit.

Azt most azt mondja, jobban érzi az akaratot mint a múltkor.

De én már felek.

Elhiszem , hogy baromi nehéz neki ez es bántja , rosszul esik neki, de nem tudok elmenni felette tovább mert még ehhez fiatalok vagyunk ;(

2023. júl. 8. 17:16
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Az mondjuk jó, hogy legalább megpróbálna kielégíteni, de ha fel se tudsz izgulni rá, akkor nem vagy vele előrébb. Lefogyni valószínűleg nem fog, főleg nem tartósan, mert nem elég eltökélt és kitartó hozzá, ő már beletörődött. Így viszont ha vele maradsz, lehet egy életre elbúcsúzhatsz a jó szextől. 30 évesen ez azért korai lenne, még ha emberileg szereted is. Ha ez segít, nem vagy felszínes és érthetőek az indokaid. Adtál neki időt, lehetőséget, innentől ne érezd magad rosszul azért, mert most már szakítanál.
2023. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Nemtudom az én pàromon is van kb 20 kg plusz de bírja a sexet, mozgèkony, nem fullad ki stb.

Nem lehet, hogy valami betegség okozza nàla ezt? Hàny kg pontosan és milyen magas?

2023. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!