Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszinesnek gondolom a kapcsolatomat a parommal.Nem lesz igy jovoje a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

4 eve vagyok egyutt a parommal,ebbol egy evet tavkapcsolatban es mar lassan masfel eve lakunk egyutt.Arra gondoltam,hogy talan az az egy ev alatt,amit nem toltottunk egyutt es ritkabban talalkoztunk beideizaltam ezt a kapcsolatot annak,amilyenre mindig is vagytam (elvegre akkor amikor talalkoztunk mindenki a szep oldalat mutatta) Tenyleg nagyon figyelmes volt,erdeklodo,nagyon is ereztette,hogy szeret.Most azt mondja,hogy jobban mint regebb,megis inkabb erzodik az,hogy neki mindegy,hogy egyutt vagyunk-e vagy nem. Nagyon nehezen tudok beszelni a kapcsolatunkrol most mar lassan kifullad abban,hogy hogy telt a napod ,jol es ennyi. Ha elmegy valahova,most mar nem is szol,ha marad utana mondjuk egy sort meginni vagy bulizni (ezt mar tobbszor mondtam,hogy menjen nyugodtan de nekem fontos lenne) Ket hete is azon vesztunk ossze,hogy elment kosarmeccsre delutan negy orakor es ejjel egy orakor jott haza. Nekem nagyon rosszul esett,hogy nem szolt,hogy talalkozik egyik baratjaval es megisznak valamit. Nem aznap ,hanem masnap felhoztam a temat es mondtam,hogy jo lenne,ha figyelne arra,ami nekem fontos (ezt nem idegeskedve,szepen mondtam) amire jott a kontra,hogy en elvagyok egy sorozessel,pedig neki milyen nehez volt regebb (en sem ertem miert ez volt a valasz)

En nem azt varom,hogy beszeljen a muljarol -most tudtam meg az unokatestveretol is hogy van egy feltestvere- hanem ,hogy a jelenben tenyleg meseljen dolgokrol,mi hogy telik ,mit csinal.

Annyira megbantott a multkori viselkedese,hogy kirohogott,hogy nem tudom ezt megbeszelni vele,ot olyan mintha nem is erdekelne,pedig azota se csok ,sem szex nem volt kozottunk.maskepp normalisan viselkedek ,de nem kivanom most mint ferfit.Nagyon faj es en tenyleg szeretem,de igy tenyleg nincs ertelme folytatni?



2023. febr. 27. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, csak együtt élés.
2023. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha aggódsz a kapcsolatod jövőjével kapcsolatban, akkor beszélj erről a pároddal, és próbáljátok meg együtt megoldani az esetleges problémákat. A nyílt kommunikáció és az együttműködés segíthet abban, hogy javítsatok a kapcsolaton, és talán megtaláljátok azokat a megoldásokat, amelyek segítenek fenntartani a kapcsolatot hosszú távon is.
2023. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 szerintem írta a kérdező, hogy beszélt vele, de ha egyszer süket fülekre talál, akkor nem csodálom, hogy elfogy a türelem.

Ez játszmának tűnhet, de szerintem sok minden kiderülne, ha te is elkezdenél kimaradozni az éjszakában. A legjobb, ha tényleg van is program, mert az a kisugárzásban is meglátszik. Például vannak 0-24 edzőtermek, vagy ha van autó és jogsi akkor csak elmenni egy közeli kilátóhoz és nézni a csillagokat, közben podcastot hallgatni / nyelvet tanulni, olvasni. Vagy ha vannak barátnők akkor velük szervezkedni.

Lehet, hogy szimplán elkényelmesedett és garantáltnak vesz, mert te úgyis elérhető és kiszámítható vagy, illetve úgysem hagyod el. Továbbra is engedd őt, ahová csak menni akar, viszont ne szóld meg, ha nem tartja a szavát. Ezt a figyelmet inkább fordítsd befelé, szánd magadra ezeket az energiákat. Jobb esetben észre veszi magát és végre meg tudjátok majd beszélni. Rosszabb esetben kimutatja a valódi énjét és kontrollálni/manipulálni próbál majd, hiszen amit neki szabad azt neked véletlenül sem. Másik rossz eset, ha ő továbbra sem változtat és neked sem szól érte..ebben az esetben már nem jelentesz neki sokat. Mindkét utóbbi opciónál legalább egyértelműen megmutatkoznak dolgok, amiket végre világosan láthatsz és felteheted magadnak a kérdést, hogy ilyen párkapcsolatra vágysz-e.

2023. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!