Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdem észrevenni, hogy a párom túlságosan is felszínes. Nincs benne semmi mélység, olyan egyszerű és felszínes. Ez engem kezd nagyon zavarni, mondtam már neki, de nem is érti mit akarok ezzel. Szerintem most múlhatott el a rózsaszín köd és azért nem vettem észre ezt eddig.

2021. ápr. 28. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha ilyen alapossággal magyarázod elneki, akkor persze, hogy nem érti. :D
2021. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Te értenéd?Ha minden stimmel köztetek utána vmi oknál fogva egyszer csak bebüfögné a párod aki eddig rózsaszín ködben úszott ,hogy nincs benned semmi mélység?
2021. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De mi az hogy felszínes?
2021. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen az a baj, hogy ezt nehéz megfogalmazni, csak érzem. Valamint nem vagyok a szavak embere, tudom, hogy hibás vagyok.

A felszínesség azt jelenti, hogy nem érdekli más, csak a felszín. És itt most nem arról beszélek, hogy csak a külső érdekelné, hanem pl. mindent készpénznek vesz. Mondjuk történik valami, én azt szeretem elemezgetni, ő pedig leszarja. Olyan tipikus egyszerű ember, nem érti pl. a filmek mélyebb, metaforikus jelentését, csak annyit mond h jó volt és kész. Ugyan ez zenéknél is, művészeteknél.

2021. ápr. 28. 11:26
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Ez az eredménye annak, ha fellángolás alapjan jössz össze valakivel, és még nem is ismered. 🤷‍♀️

Egyébként értem, amit mondasz, engem is borzasztóan idegesítenek/taszítanak a felszínes emberek, akikben 0 mélység van, de az ilyen embereket már ismerkedéskor “kiszórom”.

2021. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az elején tényleg azt hittem, hogy nem ilyen ember. Nem fellángolás volt, még mindig szeretem. Csak pont abban a korszakunkban jöttünk össze amikor sokat változik az ember. Volt egy gyermekiesebb énje (nem az infantilizmusról és naivitásról beszélek) , ami kezd eltűnni és úgy érzem rossz irányba változik.
2021. ápr. 28. 11:33
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy ilyen volt alapból, csak az elején jól adta elő magát. Mindenki a jobb oldalát próbálja mutatni. Most meg már nem kell fáradnia.
2021. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Szóval buta. Nem vagytok egy szinten ennyi.
2021. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
A következő kérdést meg a párod fogja kiírni, hogy "most vettem észre, hogy a páromnak túlságosan is bonyolult és elvont a lelki világa. nem azzal foglalkozik, ami van, hanem folyton elemezget mindenféle hülyeséget a fejében, minden mögé metaforikus dolgokat gondol, stb." Egyszerűen más beállítottság vagytok, ennyi.
2021. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor ilyenkor csak a szakítás a megoldás?
2021. ápr. 28. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!