Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fejezzem ki érzéseimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejezzem ki érzéseimet, hogy ne legyen nagyon érzelgős?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, és beszélni akarok vele, el akarom mondani, hogy tetszik nekem. De ha csak annyit mondok, akkor az olyan snassz. De túl érzelgősre se szeretném, nehogy otthagyjon. Hogy fogalmazzam meg mit érzek? Mit mondjak? Hosszan fejtsem ki, vagy csak röviden? Én nem vagyok az a vagány, menő srác, inkább csöndes vagyok, de nem is stréber. Inkább csak vagyok. Előre is köszi :):P

15/f


2011. máj. 12. 14:38
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
100%
szerintem nem feltétlenül kell ezt kimondani. hívd el valahova, találkozzatok, beszélgessetek. úgyis látni fogja Rajtad, hogy tetszik :)
2011. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Idézz Shakespeare-től:

"Az vagy nekem, mint testnek a kenyér

S tavaszi zápor fűszere a földnek,

Lelkem miattad örök harcban él,

Mint a fösvény, kit pénze gondja öl meg,

Csupa fény és boldogság büszke elmém,

Majd fél: az idő ellop, eltemet,

Csak az enyém légy, néha azt szeretném,

Majd, hogy a világ lássa kincsemet,

Arcod varázsa csordultig betölt,

S egy pillantásodért is sorvadok,

Nincs más, nem is akarok más gyönyört,

Csak amit tőled kaptam, s még kapok.

Koldus-szegény királyi gazdagon,

Részeg vagyok és mindig szomjazom."


"De túl érzelgősre se szeretném, nehogy otthagyjon." Nem hiszem, hogy amennyiben ő is hasonló érzéseket táplál irányodba, akkor a túl érzelgős megfogalmazás miatt otthagyna.

2011. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kérdezd meg, hogy járna e, randizna e veled. Ebből tudni fogja, hogy tetszik neked, meg hasznos is lehet. Remélem pozitív választ kapsz.
2011. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elhívni próbáltam, de azt eléggé elrontottam, eleve béne helyre hívtam xd az ciki volt. Próbálom neki kimutatni, de nem tudom, hogy leesett-e neki. Szeretném neki elmondani. És esetleg, ha nem is tetszem neki úgy, mint ő nekem, de hátha megpróbálná, és eljönne velem vhova, de félek, hogy otthagy. Nem úgy gondoltam. :S
2011. máj. 12. 14:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. máj. 12. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a bnőjét, hogy mi a helyzet a csajnál, mit szeret, mi után érdeklődik és akkor nem hívod el legközelebb béna helyre. ha olyan helyre tudod kimozdítani, ami őt is érdekli, akkor nem lesz a kezdetektől elcseszve a dolog és ezt ő is éreztetni fogja. ha nem leszel vegzált, akkor könnyedén tudod irányítani a beszélgetést, nem hordasz össze hülyeségeket. te irányíts, tudd mit akarsz, érezze, hogy uralod a helyzetet.
2011. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval.
2011. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

... és ne felejts el róla kérdezni:)

az annak a jele, hogy érdekel ki ő, mi ő, és sokat segít feszültségoldásban

2011. máj. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Beszélj pl 'szimbólumokban', vagy sajátos nyelven :-P gondolok itt arra pl, hogy a kiszemelt személynek valamilyen betűvel kezdődik a neve, akkor gyakran használj olyan szavakat amik az ő nevének a kezdőbetűivel kezdődnek.... egy idő után, valószínűleg feltűnik neki is, hogy "körülötte forog" minden mondatod, szavad :-)

Bár vigyázni is kell vele, mert ha nagyon belemerülsz, esetleg kicsit össze is zavarodhatsz a szavak terén.... de aki "rutinos" az meg tudja tenni :-)

Bocs ha hülyeséget írtam, de nekem pl ez nagyon bejön, nem tudom miért.

2011. máj. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell érzelgősre venni, viszont azt hiányolom mindig, hogy képtelenek sokan nyíltan, egyenesen megmondani, amit gondolnak, pedig hidd el, ezt akár lány, akár fiú, értékelné nagyon is !!!
2011. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!