Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor hianyzik a baratom, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hianyzik a baratom, s ha o nem jon, kell mas. Mit tegyek h ezt fejezzem be? Nem akarok senkit megbantani.

Figyelt kérdés

Mar evek ota igy vagyok, h mindig szuksegem van egy ferfire mellettem.Probaltam egyedul de nem szeretem.De a mostani baratom szulei annyira nem engedik elni, es beszeltem errol vele.Sokszor nem johet el, mert a haznal kell segitsen.Nagyon feltik,(nem mehetunk hosszabb utra autoval, nem aludhat amikor akar nalam, ha a szulei nem egyeznek bele),pedig mar 20ak vagyunk.

De en nem birom, h valaki ne legyen aki szeressen,es az a baj h parszor atjott a volt baratom.Nem tortent semmi, csak szuksegem volt valakire mellettem.Vele haverek vagyunk.Nem akarom megcsalni, de hogy lehet legyozni ezt a hulye erzest? Nem tudok egyedul lenni..


2008. máj. 30. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha ne toroggy b__sszal mindenkivel ossze vissza, fuvel faval, mert nyugi nem fognak k__vanak nezni...:-|..lol...ilyen hulye kerdeseket, mert engednek fel....
2008. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
télleg nem kellene áthivnod oankor a volt barátodat mert igencsak félreérthető!ha szereted a mostani barátodat akk másra nem is gondolsz csak rá és várod hogy együtt lehessetek!várnod kell addig amig a szülei meg nem enyhülnek és belátják hogy szereted,imádod a barátodat és szeretnél vele többet lenni!De ki kell birnod pár éjszakát férfi nélkülXD ez télleg gáz ha nem megy már bocs!gondolj arra hogy ő is rád gonol este és veled álmodik, és várd hogy találkozhassatok!de ne legyél ekkora qrva"" (bocs hogy igy irtam de télleg igy lehet érteni amit irtál!)aki szeret vkit az nem hívja át a volt barátját mnert egyedül van!
2008. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene áthívnod a volt barátod. Egyből mindenki arra gondol, hogy nem csak beszélgettek. Nem lehet, hogy erről tud más is, mondjuk a barátod és általa az ő szülei? Mert lehet, hogy már csak azért sem engedik. Ha bizonyítod előttük is, hogy mennyire szereted, akkor tuti jobban fogják engedni, hogy együtt legyetek. Vagy próbálj velük jó viszonyba kerülni, pl ha arra hivatkoznak, hogy dolgozni kell a ház körül, akkor mond azt, hogy te is szívesen segítesz, ha kell.
2008. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Altalaban segiteni szoktam a volt baratomnak az egyetemi leckeinel. anyumek is itthon vannak es lassak, es semmit tenyleg nem csinalunk. Csak nem birok egyedul lenni.

Es a szulei ha 2 ev utan nem enyhultek, nem is fognak.

Mert folyton feltik mindentol, mintha 5 eves lenne.

S ha szolnek valamit, kepesek lennenek szed szedni a baratomtol.Erthetetlen szulei vannak.

Es arra kertem valaszt h MIT tegyek h NE csinaljam ezt?

Azonkivul h tobbet nem talizok a masikkal, amugyis az egy ev alatt 2szer tortent meg,maskor turtem...de mar nagyon elegem van turni

2008. máj. 30. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már eleged van, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból! Nehogy már 20 évesen megmondják, hogy mit csinálj!! Ha neked így nem jó, akkor válts! De azért a barátod is a sarkára állhatna!!!
2008. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért vagy a barátoddal, mert nem akarsz egyedül lenni és ez a legjobb amit találtál. Nem pedig azért mert szereted. Ha szerelmes lennél meg tudnád várni és csak vele akarnál mindent. Szóval szakíts szállj magadba és gondolkozz el mit jelent a szerelem és, hogy azt választod vagy a "kurvaságot"
2008. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert nem ertem miert kell a masikat lekurvazni!!! lehet fiu es lany kozott baratsag meg akkor is ha egyszer volt kozottuk vmi... lehet h nem illettek ossze, nem derul ki h miert szakitottak. es mar bocs aki 20an akar hany evesen nem tud a sarkara allni es donteni, es avval lenni akit szeret es akkor amikor szeretne, mert anyuci meg apucitol ker engedelyt ne haragudj de megkerdezem milyen ferfi az ilyen?????? az ilyen soha az eleteben nem lesz onallo. mindig majd mindenert a szulokhoz megy tanacsert... az ilyenbol sosem lesz jo es felelosegteljes partner... szerintem a sracnak fel kene nonie agyilag es eldonteni mit szeretne egy parkapcsolatot egy lannyal akit szeret vagy anyuci szoknyaja mellett lenni. az nem gaz ha segit otthon a haznal mert tisztesseges ebbol a szempontbol de azert onallosodnia kellene.
2008. jún. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso hozzaszolo, egy velemenyen vagyok veled.:)

Es igenis szeretem a baratom, nagyonis!

De arrol o sem tehet h egyetemen van es meg nincs pene onallosulni a szuleitol. Addig toluk fugg, es azt kell csinalja amit ok akarnak.

Csak annyira rossz..es a baratom mindig utolsonak erzi magat a csaladba..azaz ha mindenki jol van csak utana jonnek az o igenyei.azert mert o a legkisebb.es nem tudom hogy magyarazzam el, h ez nem igy van.

Pl ha kell az auto, o csak akkor veszi el, ha senkinek nem kell.Es emiatt is ritkan talalkozunk.MErt nem epp egymas mellett lakunk.

2008. jún. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!