Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "Bi"/f miért akar tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "Bi"/f miért akar tartós kapcsolatot egy másik férfitól?

Figyelt kérdés

Elhiszem ,h a férfiak nyilván jobban vonzzák ,de

nem áll fent az a veszély ,h képtelen megadni neki mindent egy másik férfi?

Azaz egy idő után nőkel is kielégülne stb...netán ráébred ,h ő családot akar.



2015. jan. 4. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
attól még egy jó 3-8 éves kapcsolat simán belefér szerintem
2015. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Biszexekkel soha nem létesítenék kapcsolatot. Mert pár év múlva esetleg hónap múlva,csaj tetszik neki vagy éppen családot akar. És olyankor a szerencsétlen meleg fiú szívét teljesen összetöri.Volt részem ilyenbe, köszönöm nem kérek a biszexekből. Csak is melegekkel ismerkedem. Kedves kérdező szerintem inkább meleg srácokkal ismerkedj:)
2015. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 21:29


Igen tudom én is eléggé tartok tőlük.

És már megfogadtam ,h Bi alapból kiesős nálam ,de sajnos nagyon megtetszett egy Bi srác.

Pedig tudom ,h mennyire megbízhatatlanok ilyen téren:/

Inkább hagynom kéne ugye?

Pedig elmondása szerint monogám ,hagyományos tartós kapcsolatot keres.

De még nem volt alkalmam a beállítottságáról kérdezgetni.

Csak hát mondani mindent lehet aztán meg ott hagyni a másikat a sz@rba azt is lehet.

2015. jan. 4. 21:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni róla de én már átmentem ilyenen 18 éves voltam és egy 25 éves sráccal jártam. 2 hónap múlva megcsalt egy nővel. De mellette engem is meg akart tartani.Inkább én hagytam ott őt mert később jobban fájt volna. Már akkor is nagyon szerettem teljesen tönkre tett.Aztán 2 hétig folyamatosan udvarolt de nem figyeltem rá. Azóta biszexekben nem bízom. És még 2 meleg fiúval ezt csinálta simán megcsalta őket lánnyal. Szerintem ne légy vele kapcsolatban. Ez az én véleményem,de a döntés a tiéd:) Sok sikert:P
2015. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Olvassatok már utána, mi az, hogy biszexualitás, mielőtt egy ilyen idétlen sztereotípia miatt esélyt sem adtok nekik egy kapcsolatra. Ilyen alapon te sem vagy alkalmas monogám kapcsolatra, hacsak nem vagy demiszexuális, mert a világ minden férfiját akarod egyszerre.
2015. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
biszex+ biszex ////meleg+ meleg ezzel még ki egészíteném:)
2015. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az 5-ős is valami ilyen lehet aki nem győzi összetörni szerencsétlen naiv meleg fiúk szívét...
2015. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pff, egy előítéletes meleg XD ilyet is ritkán látni
2015. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az érdekes lenne nő létemre.
2015. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elnézést,nem láttam a nemed ki írva:) Máskor jobban figyelek:P
2015. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!