Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem ért meg!(?)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de sosem érti mit akarok mondani.

Valami problémám van, akkor vagy "aham"-zik vagy össze-vissza beszél.

Csak, hogy egy példát hozzák 3 perccel ezelőttről....

(Előzmény történt) A szüleim elváltak mikor 10 éves voltam. Azóta apával teljesen megromlott a kapcsolatunk, nem is igazán beszélünk. Nem kíváncsi rám és a szavamba vág akkor is, ha mondanék valamit, hogy majd elmondom máskor. Ha találkozunk (fél évenként egyszer), akkor kb 30 perc és rohan. A jelenlegi barátnőjének van két gyereke, azt pátyolgatja.

Pár nappal ezelőtt, oda telefonált apa a munkahelyemre, hogy ő az én apukám és, hogy bent vagyok-e, mert meglátogatna. Kollégám mikor elmesélte, akkor majdnem felrobbantam, mert jól tudom, hogy csak jópofizni jött volna be. Vigyorogni egyet az arcomba, meg vihogni a többieknek, hogy én az ő lánya vagyok(tipikus ilyen ember).

Na most ezt elmeséltem páromnak...és annyit mondott, hogy miért nem látom pozitívan a dolgokat, lehet valami jó sült volna ki belőle. Szerinte semmi baj nincs ezzel helyzettel.


A kapcsolatunk tele van ilyen helyzetekkel. Már el is ment a kedvem attól, hogy elmondjam neki mi bánt...mert tudom, hogy csak még idegesebb leszek.


Egy párkapcsolatban lehet ezzel valamit kezdeni, vagy szakító ok, hogy ennyire nem ért meg?



2023. júl. 10. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem igazán értem, hogy ezt hogy birtad 3 évig? Erre most jöttél rá? Nem kell mindenben egyet érteni, de a párod nem is igazán érdekli hogy ki van veled, mi bánt, szerintem ez simán szakító ok .

24/F

2023. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire sütemény ezzel nem fogsz tudni mit kezdeni. Éretlen, értetlen idióta.
2023. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Igazából egyikőtökkel sincs gond, szerintem, de nem illetek össze. Ez pedig szakítóok szokott lenni. Minden kapcsolat alapja a kommunikáció. Nálatok ez nem működik.
2023. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párod szakmája ?
2023. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Közgazdász
2023. júl. 10. 21:54
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Én meg a pároddal értek egyet.
2023. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6. Nettó baromság.



Nekem az apám hasonló szotu, csak annyiból hogy sosem voltak házasok és a pali annyiból áll, hogy amikor kell neki valami, elhiteti hogy érdeklem majd átbasz.


Tapasztalatból mondom, NEM FOG megváltozni és nem lesz hozzád lojálisabb, törődő. NE higgy neki.

2023. júl. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Leclerc ***** válasza:
Más beállítottságú mint te, más körülmények közül jött. Nem vagytok egymásnak valóak, szerintem szakítsatok.
2023. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

A párom szülei elváltak.

Az enyémek pedig nagyon szoros kapcsolatban vannak. Az az igazság hogy számomra érthetetlen hogy egy család ne tartson össze... És a párom hasonlóan áll az apjához mint te. És én is szoktam időnként győzködni, hogy próbáljon meg nyitni felé. Én jót akarok neki. Nem arról van szó, hogy nem érteném meg, talán tényleg én vagyok naiv és szemellenzos , de mindenkinek szüksége van apára.

A te döntésed, nem szólok bele, semmi közöm hozzá.. én csak azt mondom megértem s párodat. Talán nem arról van szó hogy nem ért meg, hanem arról, hogy a legjobbat szeretné neked, és akkor is naiv amikor lehet már tényleg minden veszve vany már ami az apád és a te kapcsolatodqt érinti.

2023. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenben egyetértenek, de jussatok konszenzusra. Indulj ki abból, hogy néha a párodnak is lehet igaza. És a fenti példádban szerintem neki van igaza. Számára nyilván fontosak a családi kapcsolatok, és fontos a megbocsátás. Ha a saját apáddal ilyen kemény vagy, hogy fogsz tudni megbocsátani a párodnak, ha esetleg megsért valamivel. A párod helyében engem megijesztene ez a kérlelhetetlenség a saját apáddal szemben. Olyan, amilyen, de az apád.
2023. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!