Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 2 hetente koncertekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 2 hetente koncertekre jár, és nagyon nem esik jól,hogy soha sincs itthon. Ha tudnánk is hétvégén közösen valamit csinálni,inkább elmegy magányosan. Megbeszéltem vele, de akkor is elmegy...Nem bírom ezt így csinálni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem irigy,sem féltékeny,hogy elmegy hiszen én is mehetnék (de nem érdekel az ilyesmi), az viszont nagyon bosszant,hogy ennyire sűrűn megy,és többre értékeli a koncertet mint a velem töltött időt. Elmondása szerint ott engedi ki a gőzt..Amikor hazajön folyton ital szaga van, és utána 4-5 napig nem akar visszazökkenni..még dolgozni is lusta olyankor.( de én csináljam nyugodtan egyedül a munkákat, bármi legyen is az).Kezdem úgy érezni,hogy ez a párkapcsolat nem fog így működni.Nem azt mondom,hogy ne menjen el,de ha látja,hogy ez engem ennyire zavar akkor nem tudná lecsökkenteni,hogy kevesebbszer menjen? Én is lemondok sok mindenről a kedvéért akkor ő miért nem tud?Úgy gondolom ha valóban szerelmes lenne, akkor velem szeretne lenni,és nem tombolni egy koncerten,és pogózni.Ráadásul a jövőre nézve is, folyton csak álmokat szó, amiből eddig semmi sem teljesült.
2023. júl. 1. 10:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Keress mást!
2023. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Nekem anyáék voltak ilyenek hogy otthon kell lennem. Nem kéne szülőként viselkedő ember párnak.
2023. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Engedd el. Én egy olyan pasit dobtam nemrég, aki heti 2x bulizott, piált. Komoly kapcsolathoz én nem egy éretlen fiúkát szeretnék, akinek ekörül forog az élete, és szerintem te sem egy ilyen züllött alakot érdemelsz.
2023. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Menj el vele neha te is talan szorakozni? Szerintem ez lenne a normalis. Az sem idealis, ha csak ugy tudtok egyutt lenni, hogy otthon gubbasztotok. Neki ez a hobbija, a koncertekre jaras. Havi 2x megy, havi 2 estet amugyis kibirhatnal nelkule, de mondjuk havi 1x menj vele. Szerintem egyaltalan nem sok, hogy havi 2x szorakozni akarna es mondjuk nem csak fantat iszik ezeken az esteken.

Az viszont fura, hogy utana 4-5 napig nem akar visszarazodni. Kerdezni akartam, hogy szed/sziv-e valamit ilyenkor, de hat a spuri/eki/kola "szentharomsag" lejovoje sem tart azert 5 napig, foleg nem ugy, hogy ne akarjon dolgozni.

2023. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Csak tudod, ezzel az a baj,hogy az itthoni teendőket is elhanyagolja,így minden rám hárul. A legalapvetőbb dolgokat sem akarja megcsinálni,inkább elmegy koncertre, ahol nincs ott a sárkány,azaz én..és azt csinál amit akar. Ez minden, csak nem párkapcsolat. A nő főzzön,mosson,takarítson,tartson rendbe mindent, ő nagyságának meg semmire sincsen gondja. Ha van is,annyi,hogy folyton fáradt..mert olyan mint egy bébi..
2023. júl. 1. 10:11
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a hörgő metál,amit ő hallgat. Már attól herótom van,amikor mutogatja nekem telefonon,hogy milyen zenék mennek ezeken a koncerteken.-
2023. júl. 1. 10:12
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
#5 ez egy nagy gyerek, hagyd a francba. Sokkal jobban jársz egyedül, aztán majd lesz olyan pasi, aki tud felnőtt módon viselkedni.
2023. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ráadásul,ez a rengeteg pénz, amit ezekbe az utakba beletesz( mivel megy külföldre is,és nem keveset kell befizetnie), ezek az összegek simán mehetnének félrerakott pénzként a jövőépítésünkhöz,mert vele ellentétben én erre is gondolok,és töpögetek normális kereteken belül. De úgy tűnik,ő nem akar közös jövőt.
2023. júl. 1. 10:16
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
De minek vagy még vele?
2023. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mert a napokban teljesedett ki a probléma,és most érett meg bennem a gondolat,hogy ez így nem mehet tovább. Magyarul,ennyit tudtam tűrni,és eddig.
2023. júl. 1. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!