Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden le írni csak a lényeget.

Első szerelmem ez, nem rég lettünk két évesek de egyre inkább azt érzem hogy nem ő aki nekem való. Kevés amit bele ad a kapcsolatba és nekem ez már nem elég ennyi idő után.

Nem figyel már rám úgy mint régen, és nem kapok tőle semmit. Most ne nagy ajándékra gondoljatok csak néha egy kis apróság jól esne, de nem semmi. Mindketten dolgozunk és nem hiszem el hogy két havonta nem telik ki tőle hogy valami kis aprósággal meg lepjen. Én akárhol vagyok mindig gondolok rá, ő sose. Nagy ritkán kapok tőle virágot ha már nagyon sokszor mondom neki es pont úgy jön ki neki a lépés kapok egy szál rózsát. Amit nem is szeretek már. Kértem tőle tulipánt nem vesz nem is emlékszik rá hány szor mutattam neki tulipán csokrokat..mindegy.

Nem megyünk sehova. Én ahová el szeretnék menni sose visz el. Nincs jelenleg most kocsija (volt) most nem is az a lényeg. Egész nyáron nem megyünk sehova. Szerettem volna vonattal fel menni Pestre oda se visz. Múltkor kocsmába akart velem beülni vagy nem tudom milyen helyre inni. Mondom kösz nem. Nyaralni nem megyünk mert el baszta a pénzt nem tudott lerakni se.Alig töltünk együtt időt. Nekem ez már olyan kevés. Nem tudom mit csináljak. Már el mondtam neki ezt nem egyszer de nem változott semmi. Úgy érzem el pazarlom néha a fiatal éveimet. Régen nem ilyen volt. Barátnőim nincsenek. Suli után próbálták velem tartani a kapcsolatot hívtak bulizni is , nem nagyon engedett. Eltávolodtam tőlük. Fiú barátaim is voltak velük se beszéltem hogy ne essen neki szarul. Egyszóval magányos vagyok 21 évesen. Azt mondja az a baj nekem nincsenek barátnőim rosszul esett. Munkahelyemen nem tudok fiatalokkal ismerkedni nem sok van,akikkel jóba voltam már nem dolgoznak ott. Egyedül érzem magam még így is hogy kapcsolatba vagyok.

Szeretem és nagyon nehéz lenne el felejteni,de egyre rosszabbul érzem magam, mindig sirogorcsom van és nem érti mi bajom hiába el mondom . Már nem vagyok boldog vele. De ha szét megyünk még rosszabb.

Volt már valaki ilyen helyzetbe?



2023. júl. 10. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban baj, hogy nincsenek barátaid.

Ez a kapcsolat viszont nem jó, szakits minél előbb.

2023. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kisajátított, te pedig hagytad. Most már nem érdekled annyira, ezért nem igyekszik a kedvedben járni. Próbáld felvenni a régi barátnőiddel a kapcsolatot, ne szégyellj nyitni feléjük.
2023. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki, fiatal vagy még, hogy szenvedj valaki mellett.
2023. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp lépj, mire vársz? És könyörgöm ne írj külön minden rohadt igekötős igét! Nem csak a kapcsolatod egy szenvedés, de olvasni az írásodat is😭
2023. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az igekötők, Úristen!
2023. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Leclerc ***** válasza:
100%
Tulajdonkép minek vagy még vele? Szakíts minél előbb. És ha hisztizne, hogy majd megváltozik, ne hidd el, nem fog, ő ilyen.
2023. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Szegény kérdezőnek van éppen elég baja, ti meg a "hüje" helyesirással alázzátok. A gyengébe, a kiszolgáltatottba miért kell belerugni? Itt mindenki helyesírás bajnok, de az általánosban annak idején meg 2-3 volt a nyelvtani produkciója a biziben.

Na, hogy a kérdésre is reagáljak, a kapcsolatotok ellaposodott, dobd fel vakami új szexi ruhával, új frizurával, csinálj valami újat a szexben, tedd féltékennyé, stb. Nyiss a világ felé és meglátod lesz sikerélményed!

A boldogságot mindenki magának teremti meg. Most depis vagy, sportolj,menj emberek közé, vedd fel a kapcsolatot a régi isnerőseiddel. Fog az menni, hisz fiatal csajszi vagy! Sok szerencsét!

2023. júl. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy magának teremti meg a boldogságot. Nos, az ember minden kapcsolatot magának teremt, innentől miért lenne kiszolgáltatva?
2023. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!