Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltek attól hogy megöregszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltek attól hogy megöregszik a párotok?

Figyelt kérdés

Ha egy személy öregszik, idővel egyre csúnyább lesz.


Csak én tartok ettől?


2023. júl. 11. 20:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Öregszik. Én is. De ugyanúgy tudok vonzódni hozzá. Ilyen a szerelem.
2023. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem szeretet a párodat.Ezért nagyon fontos, hogy szellemileg, lelkileg is társak legyetek, hogy barátok is legyetek, ne csak szeretők.Ahol ez nincs meg, csak ott probléma az öregedés.Te sem leszel már soha fiatalabb.
2023. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem, hogy együtt öregszünk meg. Komoly terveink vannak a nyugdíjas évekre.
2023. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Még a macskámat is szeretném kölyökként is meg trottyosként is. Nemhogy a saját páromat akit szeretek. (Olyannal nem is vagyok akit nem)
2023. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Már most öreg de még mindig jóképű.
2023. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem az a gond, hogy már most is jóval idősebb nálad?
2023. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Te ugyanúgy öregszel! Sőt, az egész generációd! Kapaszkodj meg! EGYSZERRE! Én 48 vagyok, szinte tegnap még általános elsős voltam. Láttam generációkat meg és kiöregedni. A régi öregek már meghaltak, ma már egyre közelebbi korúak halnak meg. Láttam kis csajokat nővé válni, bombázok lettek, ma meg már kiöregedve, mondhatni megcsúnyulva már csak önmaguk árnyékai. Elvirágoztak. Így megy ez.
2023. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert te talán megtaláltad az örök fiatalság titkát?
2023. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
2023. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

#6 Egyébként igen, én is csak túl nagy korkülönbséges kapcsolatoknál tudom ezt problémának látni.

Mert még mondjuk egy huszonévesnek bőven lehet szexuálisan vonzó egy negyvenes, azért 10 év múlva már lehet máshogy gondolja.

2023. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!