Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan spóroljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan spóroljak, ha a párom nem tud?

Figyelt kérdés

7. Én jött fizetés és amint kifizette a számláit maradt még 230 ezre, de elköltötte 3 nap alatt és mivel 1 napot nem találkoztunk így nem tudom mire. De előtte meg tudom h max 30 ezret költöttünk az ő fizetéséből.


És most ezért a 30 ért en vagyok a hibás, de ő meg 1 nap alatt, konkrétan pár óra alatt elköltötte a maradékot és nem tudom mire.


Így most jön az én fizetesemből való költekezés, de én meg félre akarok tenni.


De ha most én félrerakok 150 ezret (annyit tervezek) nem tudom megmagyarázni neki h hova lett. Mert ugye nem költöttem el. Ő viszont igen és megis tudja mutatni,h mire ment el.



Ha meg elfogy a pénzem én is a tartalélhoz nyúlok. Mert vannak alapvető szükségletek amikre kell pénz.


2023. júl. 13. 02:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit a párod csinál,az egyfajta lelki zsarolás is. Neked azért vesz meg mindent,mert ezzel biztosítja magának azt,hogy te tedd meg ugyanezt. A legjobb,ha nem fogadod el töle amit vesz hó elején,és akkor nem érzed úgy,hogy tartozol neki. Ha meg a sajátját elkölti magára,akkor szembesítsd vele,hogy mit nem kellett volna megvennie.
2023. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Külön kassza. Remélem, nem laktok együtt, mert akkor jobb lenne, ha külön is költöznél. Mert akkor meg semmi köze a pénzedhez. Van fizetése, éljen abból.
2023. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem laknak együtt, akkor szerintem fel sem merült volna a kérdés.


Amúgy ez így nem működtethető, nem is érdemes.Együttélésnél sem jó , pont ezért a teljesen közös kassza, abból csak a vita van.Meg milyen megalázó, hogy a másiknak indokolni kell mire költök a közös dolgokon kívül.

2023. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ülni, megbeszélni és tollat ragadni. Mire mennyi megy el, mik a céljaitok.

Megmondod h reszedrol 100 e mehet kajára, 130 rezsire es alberletre egyutt, 20e egyeb kiadasra (mososzer stb) a tobbit pedig el fogod tenni ((random szamok!))


Ha szeretne, o is ugyanigy beoszthatja a penzet vagy sem, de mostsntol kulon kasszan vagytok ss a kozos kiadasokat felezitek. Jeloljetek ki egy helyet ahol gyujtitek a kozos kiadasos szamlakat.


Ha meg egyutt vasaroltok, lehet egyzser egyik fizet es egyszer masik vagy lehet azt is tetelesen pl a szuksegszeru meg aa draga hulyesegek es utobbibol fizeti a sajat reszet

2023. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Neki nincsenek céljai az életben csak h kényelmesen éljen. Nekem viszont vannak. És lehet a közös kassza lenne a megoldás de ha felhozom neki nem tetszik meg olykor ideges lesz ha sporolasra akarom fogni
2023. júl. 13. 21:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Tudjátok már megbeszélni felnőtt emberként. Ha ideges lesz akkor idegesen
2023. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondold már át, semmi szükséged egy ilyen emberre... ez így nem lesz működőképes hosszabb távon! Lehet hogy szeretitek egymást, lehet hogy jó a szex meg minden, de ez non-stop feszültségforrás lesz. :/ Biztosan nem a te dolgod megnevelni, plane nem a közös kassza, az katasztrófa lesz.
2023. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fú, akkor meg is van a megoldás, lapát. Ilyen emberrel nem fogsz tudni semmit kezdeni, mert ez nem veled él, hanem a hátadon. Nyilván nem akar külön kasszát, mert akkor nem tud rajtad élősködni, és többet költeni, mint amit ő maga megkeres. Én a helyedben az augusztust már máshol kezdeném, aztán egye meg, amit főzött, találjon magának más gazdatestet ez a parazita.
2023. júl. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!