Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van ilyen a világba?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy egy férfi jó irányba változik ha születik egy gyereke? Úgy értem jobban tiszteli az asszonyt és minnel több időt szeretne vele lenni? Jobban szereti is?
2023. júl. 13. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, és ennek az ellentétje is létezik.

Viszont nem érdemes ilyesmiben reménykedni, ha már a gyerek előtt nem jó és stabil a kapcsolat, hiszen hiába van ilyesmire példa, nem ez a jellemző.

2023. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Láttam már fordítót helyzetet hogy gyerek előtt annyira nm volt jó. Majd gyerek után minden megváltozott jó irányba.
2023. júl. 13. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyt látok rá.
2023. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ritka. A nok hiszik ha egy rossz kapcsolatba szulnek az majd helyre teszi a dolgokat , de meg rosszabb lesz.
2023. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2 - Te már láttál, akkor van. Akkor miért kérdezed?

Szerintem ami most nem jó, arra nem lehet, és a gyerek érdekében nam szabad építeni.

2023. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de azért csodát ne várj!

Sokan abban reménykednek, és azért nem vetnek véget egy nem működő, sőt, rosszabb esetben bántalmazó kapcsolatnak, mert hogy "majd értem meg fog változni". "Majd idővel jobb ember lesz". És persze simán vállalnak is gyereket egy ilyen abnormális, mérgező kapcsolatban, mert "majd ha lesz gyerekünk, ő is meg fog változni".

A valóság azonban nem tündérmese. Ha azt mondom, hogy ezerből egy ilyen van, akkor lehet, hogy sokat mondok. (És senki ne higyje azt, hogy majd pont az ő alkoholista, erőszakos, bunkó hapsija lesz az ezerből az az egy.) Ha vannak is pozitív változások, azok ritkán nagy mértékűek, és ez minden esetben az adott egyén szabad akaratából adódik.

Változások persze szoktak történni, de egy eleve abnormális kapcsolatban ezek jellenzően negatív irányúak. Aki eleve nem tisztelte a feleségét, az attól, hogy még kevesebb időt és figyelmet tud rá áldozni, nem fogja ettől jobban tisztelni.

2023. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy majd a volt férjem jobban fog tisztelni azáltal, hogy "apává teszem" (természetesen nem emiatt vállaltam az egészet)..


Nálunk mélyítette a meglévő problémákat, de erről nem a kicsi tehetett nyilván.

2023. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Maximum pár hónapra lesz jobb, de ennél tovább senki se tud szerepet játszani.
2023. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, a gyerek miatt nem.
2023. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!