Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatotok vagy tapasztalatotok ellenere hisztek-e az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, letezik sirig tarto szerelem=valodi szeretet, mindegy ki minek nevezi, vagy minden kapcsolat egy ido utan megszokassa valik?
2023. júl. 16. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen és nem.

Abban hiszek, hogy ha mindketten tesztek érte, akkor a kapcsolat tarthat a sírig, megmarad a szeretet és az intimitás (is).


Abban nem hiszek, hogy összenéztek, ding, és egy életen át minden magától tökéletes, mert "Igaz Szerelem". Vagy hogy a pillangók a gyomrodban örökké tartanak. Minden szerelem átalakul.

2023. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene valami rózsaszín humbugot keríteni a dolog fölé, amivel takarózni lehet, hogy van valami felsőbb hatalmas összetartó erő, ami megteremti Az Igaz Szerelmet, amiben hinni, vagy nem hinni lehet.


Ez a dolog nem történik, megadatik, hanem két ember összeillő személyisége, odafigyelése, vonzalma, egymásra való ráhangolódása, egészséges kötödése, elköteleződése, mindennapos munkája kell hozzá, hogy tartós szeretetteli párkapcsolatban tudjanak és akarjanak élni.


Rengeteg dolog akadályozza ezt, leginkább az éretlen személyiségek, rossz tanult minták, az őszinte és nem agresszív kommunikáció hiánya amik rombolják a kapcsolatot. Akinek sok rossz tapasztalata van, el kell gondolkodnia azon, hogy ebben neki mi a szerepe.

2023. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Számtalanszor megszívtam már, összetörték már annyira a szívemet, hogy belepusztultam. Viszont még mindig egy javíthatatlanul romantikus baromállat vagyok! És szerintem az is maradok, amíg a föld alá nem kerülök...
2023. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# remelem az maradsz:)
2023. júl. 16. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:

En hiszek benne, pedig nekem is voltak rossz kapcsolataim, sokat csalodtam, neha magamban, neha masokban.

Tavasszal mentem ferjhez, 3 eves kapcsolatban, megeltunk melysegeket es magassagokat. Meg mindig van hova fejlodnom, van mit tanulnom. Dolgoznom kell onmagamon es a hazassagomon is. De szeretjuk egymast, boldogok vagyunk.

2023. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Síron túl nagy eséllyel.
2023. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"...leginkább az éretlen személyiségek, rossz tanult minták, az őszinte és nem agresszív kommunikáció hiánya amik rombolják a kapcsolatot. Akinek sok rossz tapasztalata van, el kell gondolkodnia azon, hogy ebben neki mi a szerepe."


Legjobb táptalaj egy kapcsolathoz.

2023. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem két ember okozott nagyon sok lelki gondot,anyagi problémát.Mindkettőt szerettem, amit tudtam megadtam.

Aztán mégis pofára ejtettek, nem is kicsit.Pár éve ismét szingli vagyok,lelkileg rendbejöttem,de nem tudok hinni a szerelemben már.Látva a sok rossz kapcsolatot,az önzést, megcsalásokat mindenfelé, elgondolkodom..

És az eredmény az,hogy jó is,hogy nincs senkim,mert lehet már nem bírnék ki még egy ocsmány szakítást,elhagyást.

És azért sosem tudnék kapcsolatban élni,hogy ne legyek magányos. Az emberek többsége azért él valakivel,mert muszály,pl hitel,stb.Illetve képtelen magában meglenni és a langyos xban él,és ezt jónak is érzi,mert saját magának is hazudik !

2023. júl. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekből lett kapcsolatom, ami azóta is tart /több mint 15 éve/ nem hiszek a szerelemben... Minden vonzalom elmúlik, átalakul. Jó esetben barátok lesztek, akik az anyagiak miatt együtt maradnak!

Szerintem nem is a másikba szeretsz bele, hanem a róla alkotott képbe ❤

Jó lenne, ha létezne az a "szappanoperás" szerelem, de ne áltassuk magunkat! A nők és a férfiak is a pénz miatt választanak társat. A pénz mindenkit vonzóbb színben tüntet fel. Igen. Ez mozgatja a világot, és vannak akik ki is használják. 33/N

2023. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Szerinted. De a te világképed nem azonos máséval.
2023. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!