Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek (pl. Te) milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek (pl. Te) milyen tapasztalatokat szereznek meg egy párkapcsolatban a kapcsolatokról, a másik nemről, magukról, az emberekről, amit azon kívül nem?

Figyelt kérdés
Akinek még nem volt semmilyen kapcsolata, az talán sok mindent nem tud egy kapcsolatról, egy kapcsolat nehézségeiről, tapasztalatokról, buktatókról. Mik ezek szerinted?

2018. okt. 1. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Alkalmazkodni a másik nemhez, kompromisszumot kötni, együtt élni vele, családot alapítani, tisztelni és szeretni a másikat, segíteni a másikat, együtt fejlődni, az adott személlyel közös élményeket szerezni, megpróbálni higgadtan érett fejjel megbeszélni a hétköznap felmerülő problémákat, a nehéz helyzetekben kiállni a másik mellett, betegségben nem hagyjuk el a másikat és egyszerűen csak jól érezzük magunkat a másikkal. :)
2018. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

A másik nemről nem igazán lehet olyan tapasztalatot szerezni amit a későbbiekben bizton pozitívan tudsz felhasználni, mert minden ember más és közel sem biztos, hogy ami ott működött az itt is fog.


Én alapvetően ritka rossz vagyok a kapcsolatokban és az érzelmek vagy a reakciók és egyéb érzelmi helyzetek felismerésében és felméréseben, de a tapasztalataim kimerülnek abban, hogy elég gyorsan megtapasztalom, hogy mivel lehet valakit kihozni a sodrából. Ami abszolút nem egy szándékos dolog.


Nekem volt több kapcsolatom és számos nehézséggel találkoztam, de ezek olyan dolgok voltak amikkel hellyel közzel tisztába voltam, hogy elő fognak jönni. Bár ez sem egy általános dolog, van aki kevésbé és van aki sokkalta jobban elfogadó.

2018. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Csupa olyan jó tapasztalatot ami miatt az életben nem akarok többet pár kapcsolatot...Utána pár ismerősöm is mesélt egy két szépet...Illetve az utolsó olyan ismerősömnek aki komolyan vette a barátnőjét...egy szép napon beállított hozzám a csaja h a pasija túl prüd meg minden és dugjunk...kiraktam erre másnak megtudtam h nem haza ment vagy a palijához vissza hanem átment a másik legjobb barátjához a srácnak ..na az már nem volt olyan "hülye mint én..."Utána meg meg volt lepődve h repült a társaságból...De még egy valag ilyen szép húzásról tudok mesélni köztük a kizárólagos csaj bulikról...Ahova ugye csak a barátnők mennek...de nem olyan helyre ahol csak csajok vannak :D Nekem anno az egyik csajom simán mondta h flörtölgetnek másokkal ingyen piáért meg ezen versengenek...De sosem lépnek félre csak hülyítik az embereket...Na ott vége lett a dolognak...Talán az egyik legrövidebb kapcsolatom volt fél év...

Szóval ha hűség törődés szeretett,kitartás jóban rosszban család gyerek stb ben gondolkodsz akkor nem a párkapcsolat a Te világod.

Amiket írtam nem igaz minden nő-re..sőt az idősebbekre talán szinte egyáltalán DE ők nagyon kevesen vannak...Szóval próbálkozz aztán majd évek múlva derül ki h bilibe lóg a kezed és csúnyán át lettél verve ki lettél használva oda az egész életed...Nem ÉRI MEG A KOCKÁZAT!

Ha nem hiszed menj át a válás témába és olvashatsz szép történeteket!

Pasiknak is meg van a rossz oldala...De mivel Férfi vagyok ezért én ezt így nem tudom nem látom...Jelenlegi baráti társaságomban nem ismerek olyat aki megcsalta volna a barátnőjét...De itt meg éjjel nappal olvasni a szexéhes pasikról a történetet..Ezért mondtam egyik oldalról sem éri meg...A kockázat sokkal nagyobb minta nyereség.Majd ha megélem h normális robot feleségek készülnek és kell egy gyerek veszek egyet az árva házból vagy csináltatok egyet...fizetek egy csajnak h hordja ki azt sicc...

2018. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyeske az "amit azon kívül nem?" részt már gondolom nem olvasta el, ugyanis ezek igen nagy részét egy átlagosan szocializált ember is magáévá teszi bárminemű párkapcsolati múlt nélkül.
2018. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Valamit kívülről nézni, hogy ez könnyű, teljesen más, mint csinálni.

Lehet, hogy az ovis gyerek szerint tök egyszerű buszt vezetni, mert már sokszor látta, és amúgy is csak tekergetni kell a kormànyt és a pedált nyomkodni. De ettől ő még nem tud elvezetni egy buszt. Sőt, sofőr és sofőr közt is hatalmas a különbség.

Hozhattam volna példának a főzést is, vagy bármi mást.

A lényeg az, hogy a kapcsolatra is igaz, hogy teljesen más nézni és csinàlni, és itt is van, akinek ösztönösen jobban megy, és van, aki totál balfácán. Ez is akkor derül ki, mikor benne van.

2018. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt, szóval amik eszembe jutnak... ciki dolgok... kimosott fehérnemű, biológiai szükségletek, a szex ciki-e, az emberek ismernek mindenféle pozitúrát, amit mi szüzek, szinglik nem? a másiknak vannak-e hülyeségei, ezek megváltoztathatók-e, vagy engedjük el, a veszekedést hogy kell megoldani, flörtölni lehet-e másokkal, megnézni egy másik nőt/férfit, folyton bizonyítani kell-e, hogy te vagy a legjobb neki, egy idő után mindig elmúlik-e a szerelem és mindig totál ráun az ember a másikra, a szexre, beszélgetésre, stb...
2018. okt. 1. 11:28
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

#4


Érdekes, te engem kritizálsz, de helyesbíteni már luxus volt.. és hogy még a kérdésre is válaszolj... gondolom már meghaladja az értelmi szintedet. Vagy várj, neked még kapcsolatod se volt. :D

2018. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

#6


Olyannal kell összejönni, akivel teljesen 100%-ban önmagad tudsz lenni, aki nem akar megváltoztatni téged. Sok kommunikáció szükséges ahhoz, hogy az embert megismerd.

Ha már kapcsolatban vagy, akkor nincs flört. A másik nemet ettől megnézheted, de a flört az tilos.

"folyton bizonyítani kell-e, hogy te vagy a legjobb neki" Ez h..lyeség. Mert csak az viselkedik így, aki önbizalomhiányos.

Mindenkitől van szebb és jobb, de az adott párodnak te tökéletesen megfelelsz.

Ahhoz, hogy egy kapcsolat jól működjön azért minden egyes nap tenni kell, mind a két félnek.

A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

Az anyagiak is komoly megbeszélés tárgyát képezik.

2018. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 8-as írja. Kivéve azt hogy elmúlik a szerelem. Hát ennek nem kell így lennie. És nem is akarnék együtt lenni valakivel 20 évet akibe nem vagyok szerelmes. Ezt csak a megkeseredett öregek mantrázzák.

Nekünk igenis sikerült csak jó partner és jó kommunikáció kell hozzá. Meg kölcsönös szeretet.

2018. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek, 9-es. Néhány esetben nem múlik el évtizedekkel később sem.
2018. okt. 1. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!