Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőkben is lehet erős a vadászö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkben is lehet erős a vadászösztön?

Figyelt kérdés

Teszem azt, egy nőt csak addig érdekel egy férfi míg meg nem kapja, aztán közömbössé válik a f. iránt érzelmileg is.

Ilyen előfordulhat?


2010. okt. 14. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Bazzz tegnap erről vitáztunk egy órát. Egyébként igen, sőt nem csak lehet hanem van is. És nem csaka vadászösztön, hanem az is h a nő csak addig vonzódik egy pasihoz amíg érzelmileg a pasi dominánsabb. Azzal h a pasi tudtára adja a nőnek h szereti (azaz a nő megkapta, átvette a domináns szerepet) a vonzalom megszűniki a pasi iránt. Ilyenkor jön a nőktől h "kiszerettem belőle, elmúlt a tűz")
2010. okt. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mivelhogy a kérdésed az hogy "lehet"-e, szerintem is igen biztos lehet. de az is biztos hogy nem minden nő ilyen. viselkedési formákban is megnyilvánulnak sztereotípusok persze, de alapjában véve ahány ember, annyi féle képpen élnek meg mindent. bizonyára sok nőre igaz lehet amit írt az első válaszoló de én pl pont az ellenkezője típusú vagyok. sokáig gyakran szükségem volt megerősítésre hogy szeret engem a barátom, mire tényleg biztonságban éreztem a kapcsolatunkat és elhittem hogy stabil alapokon áll mert ez volt amire én vágytam, komoly kapcsolat vele. előtte én se vágytam kimondottan komolyra, jött ami jött, de aztán jött ő és annyira "az igazinak" éreztem hogy vele komolyan akartam. most is örülök ha megmondja hogy szeret én is mondom neki és úgy is gondolom.

akibe tényleg olyan igazán belebolondul az ember azt szerintem aztán nem akarja elengedni akkor se ha megkapta hanem meg akarja tartani. ha megkapod és úgyérzed tovább már nem is kell, akkor soha nem is kellett az igazán.

2010. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ritka, de van
2010. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, főleg a 35-40 éves, tönkrement házasságból kilépő nők között rengeteg ilyen van ám. :)
2010. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van! Én lennék az élő példa. Vagyis csak voltam. Jelenlegi párom mellett lehiggadtam. De előtte pont arról volt szó mindig, hogy csak megszerezni volt érdekes. Amikor megvolt, onnantól lanyhult az érdeklődésem. Általában 1-2-3 hetes kapcsolatokra futotta ebből.

20L

2010. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző válaszoló! Egyutt vagy még a pároddal? Csak mert én is ilyen vagyok, de ugy tűnik 2 évnél tovább nem tartott a nyugalom. Most őrlődök, mert nem akarom megcsalni.
2015. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!