Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar komoly kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar komoly kapcsolatot, van megoldás?

Figyelt kérdés
15 hónapja találkozgatok egy férfival, aki furcsán viselkedik. Én szívesen találkoznék gyakrabban vele vagy költöznék össze vele, de mindig kifogásokkal jön. Nem jönnénk ki anyagilag, mit fog szólni a lánya ( nem élnek együtt és nagykorú), hogy fogadná őt el az én gyerekem, meg mindig arról beszél hogy neki milyen vágyai vannak meg én hogyan fogadnám el. Sokszor fontos dolgoknál nem lehet őt elérni, olyankor mindig azt mondja hogy dolgozott meg nem hallotta a telefont. A szüleivel él és úgy látom hogy soha nem akar elköltözni, hiszen már megtehette volna. Azt nem gondolom hogy megcsal de azt igen hogy nem egy nőcsábász, és velem is csak úgy elvan. Ami nagyon érdekli az a lánya és a legjobb barátja. Elgondolkodtam azon is hogy kicsit meleg. Nem tudom meddig várjak még rá, attól tartok hogy nem lesz közöttünk komoly kapcsolat. Nagyon zavar hogy gyakran beszél az anyagiakról, és valahogy úgy hiszem hogy ha jól keresnék akkor azonnal összeköltözne velem. Olyanokkal hozakodott elő hogy milyen sokba kerül egy gyerek mire felnő. Sokat panaszkodik hogy nincs pénze….. ezek mind kifogások , meg eljár a barátjával kirándulni a lányával meg wellnesezni. A barátja miatt aggodalmaskodok, úgy hiszem hogy ő mind 2 nemet szereti. Ha azt mondom neki hogy szeretem akkor vissza válaszolja hogy ő is engem. A közös jövő témát mindig én hozom fel, ő sosem beszél róla magától. Na és olyankor jön olyan mesékkel hogy ő szegény , meg hogyan élnénk meg. Ti mit gondoltok? Ne várjak tovább a csodára? Elköteleződési problémái vannak? Vagy ennyire anyagias?
2023. júl. 21. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vetted még észre hogy ti nem kapcsolatban vagytok hanem csak szexkapcsolatban?

Nem véletlenül nem akar veled lenni, együtt élni veled , és nem lehet rá számítani , mert csak arra kellesz neki amire most is tart. Ennyire vakon vagy?

2023. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Felnőtt gyereke van, tehát már nem fiatal. Nem fog megváltozni.

Önts tiszta vizet a pohárba, hogy mik a tervei hosszú távon. Lehet, hogy ő egyszerűen csak összeköltözni nem akar. Ebben az esetben döntsd el, hogy ez így, ahogy most van, elég-e neked hosszú távon.

2023. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez a pasi nyilvánvalóan semmi komolyat nem akar tled, szavakkal, tettekkel érzékelteti immáron 15 hónapja, és te meg itt azon aggódsz, hogy össze akarsz vele költözni, miközben sorozatosan bebizonyítja, hogy nem akar veled lenni.

Az, hogy kényelmes hozzád futni, amikor neki jó, az nem jelenti azt, hogy veled akar lenni.

Már elnézést, hogy profán leszek, de vannak nők, akik tényleg ennyire vakok, hogy nem látják azt, ha valakinek egyszerűen csak nem kellenek?

2023. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy megoldás van. Otthagyni a pcsába.
2023. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ebből nem lesz semmi. Egyértelmű hogy neki nem komolyak a szándékai, nem szeretne veled élni, komoly kapcsolatba lenni vagy elköteleződni. Ahogy olvastam már elég régóta dobálózik a kifogásokkal hogy miért nem menne neki, valójában csak nem akarja neked egyenesen elmondani a szándékát. A kifogásaival elég erősen arra céloz hogy nem akar tőled semmi komolyat.

Ne várj rá többet, mert nem lesz belőle semmi. Amit tudsz tenni az az hogy leültök beszélni, és egyenesen elmondjátok a másiknak hogy mi a szándékotok a kapcsolatotokkal, mik a jövőbeli tervek. Utána tudtok dönteni hogy szeretnétek-e folytatni, és hogy neked megfelelő-e a sima szexkapcsolat. Ha neked csak komoly terveid vannak akkor pedig tisztább az ha megszakítjátok a kapcsolatot, mert nála ez egyértelműen nem játszik.

2023. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Így is túl sokat vártál. Ez a pasi nem akar téged komolyan.
2023. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő már rég eldöntötte, hogy csak szeretőként kellesz neki. Ez nem fog változni.
2023. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van megoldás, igazából kettő is:


1.Ugyanugy használgat tovább.

2. Többet nem fekszel le vele, sőt többet nem is találkozol vele, tiltás.

2023. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt lehet csinalni, hogy jobban jarsz, ha elhiszed, mintha rajossz, hogy veled nem akar, es esetleg letezne olyan, akivel kenyszerites nelkul belemenne.
2023. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

“ Ne várjak tovább a csodára?”


Milyen “csodára”???

Ez egy tartalmatlan, üres izé. Még csak nem is kapcsolat.


Távol tartja magát attól, hogy bármiféle, minimális elköteleződésnek még csak a látszata is felmerüljön.


Ideje, hogy észrevedd magad.

2023. júl. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!