Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít ?

Figyelt kérdés

Ha a pasim nem boldog velem, es szeretője van, akit régebbről ismer mint engem, akkor miert nem szakít?

Miert szenved mellettem?

Es mondja a szeretőjének h miattam nem tud élni ..

Ez azert nevetseges, mert barmikor tudna lépni, minket nem kötnek össze anyagiak, se gyerek. Csak hétvégén lakunk egyutt

Mar arra is gondoltam, hogy lehet attól tart, hogy találok magamnak valaki mast, habár nem szeret

Tudom most százan fel fogják tenni a kérdést, hogy en miért vagyok vele, az a kérdés....

En azonban meg akarom érteni, hogy valaki miert szenved velem, ha velem olyan rossz ?


2023. júl. 22. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Te miért nem szakítasz? ^^
2023. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Neki nem rossz, te veled is szexel meg a szeretővel is.

Te kiszolgálod, a szerető kielégíti. Egyszerre két nője van, legyezgetitek az egóját, el mint Marcika a Hevesen.

Maj' hülye lenne lemondani két nőről. Ti a szeretővel vagytok a hülyék, hogy hagyjátok, hogy használ titeket ahogy csak engeditek neki.

2023. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

En nem szolgálom ki, mert hétvégén szoktunk csak talalkozni

Es nem azert, hogy mossak rá

2023. júl. 22. 18:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor baszki te vagy az igazából a szerető,akit hétvégénte ..., a másikat meg hétköznap.
2023. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De igazából mindkettőtöknek kihasznál, egyikotoket se szereti, csak magát és a ...-t.
2023. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz veled neki, szeret veled lenni. De nem szeret egy nővel lenni. Szereti ha többen vannak körülötte. Nem annyira ritka eset.
2023. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez mióta van így? És hogy alakult ki? A másik nő már megvolt, mikor összejöttetek? Nála van hétköznap?
2023. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En nem ismerem csak egy eve, ők meg titkon nyomják vagy 10 éve
2023. júl. 22. 19:14
 9/15 anonim ***** válasza:
De már tudtad, mikor belekezdtetek?
2023. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
naiv kislány
2023. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!