Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegségem miatt rámtámad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegségem miatt rámtámad a párom és elköltözik, szakít?

Figyelt kérdés

Koronavírus voltam, kórházba is kerültem tüdögyulladással. Azóta is tüneteim vannak. Nem nyertem vissza a szaglásom, ízérzékelésem, illetve valami miatt szédülök, nem tudok egyenesen menni mint aki részeg. Minden vizsgálat negatív, a covidra fogják az orvosok és majd elmúlik. Már 4 hónapja ennek. A párom most bejelentette, hogy emiatt részéröl vége a kapcsolatnak, mert ilyen korlátozottan nem lehet élni az életet. Síelni szeretett volna menni, ide-oda de velem így nem lehet. Van egy 4 éves gyerekünk is, már a hátam mögött ki is vett egy albérletet maguknak. Azt mondja ö most fiatal még (32 éves) és már csak 3 éve maradt egy normális, egészséges párt találni, akivel lehet évekre elöre tervezni és nem a kórházban tölt heteket. És hogy gyerekkel neki még nehezebb lesz, így most még idöbe lép.


Amíg nem voltam beteg nyoma se volt ennek a viselkedésnek, minden rendben volt. De tényleg! Nem csak én mondom, a környezetem is értetlenül áll.


2023. jan. 28. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne sajnáld. Már egy ideje biztos nem szeretett, most kapóra jött neki ez a kifogás, hogy leléphessen.
2023. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Mi a kérdésed?
2023. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Post covid, megtamadta a kisagyad a betegség. Van ilyen, vagy elmúlik vagy nem, sok olyat ismerek akik így jártak, nem múlt el nekik, együtt élnek vele.
2023. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja, szakít, ennyi, de hogy a gyerekét elhagyja azt nem tudom felfogni...
2023. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Viszi a gyereket is, nem olvastad? Kivett maganak meg a gyereknek albit.
2023. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Akkor oké, el kell elfogadni a donteset. Amúgy nem tudom miért azt olvastam, hogy magának.
2023. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

Agyi érelzáródás is lehet. Agyi oxigénhiány van.

Inkább magadra koncentrálj ne a másikra

2023. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem kovid hanem az oltásod.
2023. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy büdös szarházi. Kéne a fenének egy ilyen. Az egyetlen dolog amit sajnálhatsz, hogy ilyen féregnek szültél gyereket. "Csodálatos" példa lesz majd a gyerek előtt, akitől majd azt tanulja, hogyha szarban van a párod, akkor még rúgj is bele kettőt, aztán hagyjad is ott, ahelyett, hogy ott lennél mellette és támogatnád a felépülésben. Ez nem férfi, ez egy kis csicska. Apámnak eszébe nem jutott volna anyámat otthagyni, mikor lebetegedett. Örülj neki, hogy nem rákos lettél, vagy ilyesmi, mert most kimutatta a foga fehérjét, támogatást az életben nem kaptál volna tőle, de adja az ég, hogy egyszer ő kerüljön ilyen helyzetbe, aztán majd ő is ilyen "támogató" párt fogjon ki. mint ő maga, remélem jól szarban lesz hagyva majd akkor. Undorító féreg az ilyen.
2023. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg undorító a viselkedése, de sajnos ez van. Ő döntése ő is fog érte egyszer szívni ha létezik karma.

Te azon kívül, hogy próbálsz egészségesesebb lenni nem tehetsz semmit.

Mondjuk szaglás és ízlelés tornák léteznek, persze lehet nem lesz értelme, de lehet, hogy legalább egy kicsit visszatér.

Szédülésre is van szerintem gyógyszer, vagy lehet rájönnek más orvosok a pontos diagnózisra és akkor a lányod melletted lehet. Egyébként Covid/oltás miatt is lehetnek poszt-tüneteid, nem biztos, hogy ráfogják az orvosok. Közel 200 tünet van jelen és sok embernél természetesen más és más.

2023. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!